6 ГОДИН З ВИКОРИСТАННЯМ ПЛАТФОРМИ ZOOM | ДП "СТАТУС-ЦЕНТР" | 34 ГОДИНИ У ЗАПИСІ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ

Image placeholder

Освітній захід:«Корпоративне врядування»

Озбройтесь знаннями про сучасні моделі управління, актуальні законодавчі зміни та ключову роль аудиту в корпоративному середовищі.

  • Оксана Параскева 

    Лектор

  • icon-sand-hours@1xCreated with Sketch.

    40 годин

    Тривалість

  • 2-23 травня 2025р.

    Дати проведення

  • 4700 грн. 

    Вартість

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Для кого | Переваги участі | Програма заходу | Лектор | Формат проведення | Реєстрація

Кому буде корисно

Поглиблена програма для керівників, аудиторів, членів наглядових рад і всіх, хто формує майбутнє корпоративного управління в Україні.

Внутрішнім та зовнішнім аудиторам

– Для поглибленого розуміння своєї ролі у системі корпоративного контролю та взаємодії зі стейкхолдерами.

Членам наглядових рад

– Для розуміння нових законодавчих вимог, зокрема щодо компетенції, незалежності, звітності та роботи аудиторського комітету.

Керівникам та топменеджерам акціонерних товариств

– Щоб ефективно управляти компанією згідно з оновленими стандартами корпоративного врядування.

Корпоративним секретарям та фахівці з корпоративного управління

– Щоб бути в курсі останніх змін у законодавстві та міжнародних практиках.

Юристам та радникам з корпоративного права

– Для оновлення знань щодо актуальних норм і регуляторних вимог.

Власникам бізнесу, акціонерам

– Для кращого розуміння прав, обов’язків, механізмів контролю та захисту інтересів.

Формат навчання

● 6 годин онлайн з використанням платформи ZOOM

● 34 години у форматі відеозанять через особистий кабінет учасника

Переваги участі

● 40+ годин якісного контенту; ● зараховується як освітній захід безперервного професійного навчання аудитирів;● велика кількість практичних прикладів;● можливість переглядати відеозаписи занять у будь-який зручний для вас час;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття протягом 1 місяця з моменту закінчення освітнього заходу.

Лектор заходу

Illustration

Оксана Параскева

Радник з питань корпоративного врядування, співавторка Національного кодексу корпоративного врядування, нової редакції Закону України "Про акціонерні товариства"

Програма заходу

  • 15,16 та 19 травня об 11:006 годин онлайн-занять з використанням платформи ZOOMРозгорнути ↓

    1. Корпоративне врядування. Визначення та сутність2. Моделі корпоративного врядування. Ризик-орієнтована модель. Модель стійкого корпоративного врядування.3. Регуляторне середовище. Законодавство України у сфері корпоративного врядування, загальний огляд: ● Огляд Закону України «Про акціонерні товариства», Закон України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки"● Закону України «Про банки та банківську діяльність», Закону України «Про страхування», Закону «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (із змінами та доповненнями, що набули чинності з 01.01.2024) ● Закон України «Про управління об’єктами державної власності» (з 08.03.2024), Політика державної власності. ● Огляд Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторській діяльності». ● Огляд нормативно-правових актів НКЦПФР щодо питань у сфері корпоративного врядування.● Огляд Національного кодексу корпоративного врядування, затвердженого рішенням НКЦПФР №118 від 12.03.2020 ● Огляд Принципів ОЕСР щодо корпоративного управління G20, Керівних принципів корпоративного управління ОЕСР у підприємствах державного сектору.● Огляд вимог Базельського Комітету з питань банківського нагляду щодо корпоративного управління у фінансових компаніях та банках.4. Роль зовнішнього та внутрішнього аудиту в корпоративному врядуванні. Зміни у визначенні ролі аудиту (останні тренди)5. Обов’язковий та необов’язковий аудит для акціонерних товариств6. Процедури взаємодії аудитора та системою корпоративного врядування.7. Роль аудитора у контексті дотримання балансу інтересів та комунікацій зі стейкхолдерами акціонерного товариства.8. Роль аудитора у контексті надання впевненості щодо нефінансової звітності.

  • доступ надається 2 травня о 18:0034+ години у форматі відеозанять через особистий кабінет учасникаРозгорнути ↓

    Детальний розгляд:1. Корпоративне врядування. Визначення та сутність2. Моделі корпоративного врядування. Ризик-орієнтована модель. Модель стійкого корпоративного врядування.3. Регуляторне середовище. Законодавство України у сфері корпоративного врядування, загальний огляд: ● Огляд Закону України «Про акціонерні товариства», Закон України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки"● Закону України «Про банки та банківську діяльність», Закону України «Про страхування», Закону «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (із змінами та доповненнями, що набули чинності з 01.01.2024) ● Закон України «Про управління об’єктами державної власності» (з 08.03.2024), Політика державної власності. ● Огляд Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторській діяльності». ● Огляд нормативно-правових актів НКЦПФР щодо питань у сфері корпоративного врядування.● Огляд Національного кодексу корпоративного врядування, затвердженого рішенням НКЦПФР №118 від 12.03.2020 ● Огляд Принципів ОЕСР щодо корпоративного управління G20, Керівних принципів корпоративного управління ОЕСР у підприємствах державного сектору.● Огляд вимог Базельського Комітету з питань банківського нагляду щодо корпоративного управління у фінансових компаніях та банках.4. Роль зовнішнього та внутрішнього аудиту в корпоративному врядуванні. Зміни у визначенні ролі аудиту (останні тренди)5. Обов’язковий та необов’язковий аудит для акціонерних товариств6. Процедури взаємодії аудитора та системою корпоративного врядування.7. Роль аудитора у контексті дотримання балансу інтересів та комунікацій зі стейкхолдерами акціонерного товариства.
    Розгляд питань:8. Законодавчі новаціїНовації Закону України «Про акціонерні товариства» дотичні аудиторським питанням:● Основні поняття● Виключна компетенція Загальних зборів ● Конфлікт інтересів● Звіт Наглядової ради● Виключна компетенція Наглядової ради● Обмеження щодо члена Наглядової ради (обрання, критерії незалежності)● Комітет з питань аудиту. Предмет відання, вимоги щодо діяльності комітету, роль, функції.● Угода із заінтересованістю● Перевірка фінансово-господарської діяльності.● Спеціальна перевірка фінансово-господарської діяльності● Суб’єкт аудиторської діяльності. Річна звітність● Аудит на вимогу акціонерів● Вимоги щодо запровадження посади корпоративного секретар9. Діяльність акціонерного товариства, поняття «система корпоративного врядування», органи управління за одно- або дворівневою системою управління, компетенція органів управління.10. Посадові особи акціонерного товариства. Права, обов’язки, відповідальність.11. Наглядова рада та рада директорів акціонерного товариства: нові правила формування та діяльності.12. Питання контролю в акціонерного товариства. Новації щодо контрольованих пакетів акцій. 13. Значні правочини та правочини із заінтересованістю.14. Огляд змін щодо вимог до розкриття регулярної інформації, встановлених Положенням про розкриття інформації емітентами цінних паперів, а також особами, які надають забезпечення за такими цінними паперами, затвердженим рішенням НКЦПФР №608 від 06.06.2023. (набуло чинності з 01.01.2024).

Формат навчання

Дізнайтесь про формат проведення, особливості навчання, взаємодію зі спікерами та організаційні деталі, щоб підготуватись до участі максимально ефективно.

Відеозаняття

Наші особисті кабінети створені для вашого максимального комфорту та ефективного навчання. У кабінеті ви знайдете:
● Відеоуроки – детально структуровані матеріали, які допоможуть вам освоїти теми у зручному темпі.● Супровідні матеріали – додаткові файли, презентації та корисні ресурси для глибшого розуміння матеріалу.
Ознайомтесь, як проходить навчання в особистих кабінетах →

Онлайн-заняття

Онлайн-заняття проходять з використанням платформи Zoom. Відеозаписи онлайн-занять будуть надаватися у вигляді доступу через платформу Google Disk. Ви зможете переглядати записи у будь-який час, що забезпечує додаткову гнучкість у навчанні.
Доступ до освітнього заходу надається терміном на 1 місяць з моменту його закінчення.

Як проходить навчання в особистих кабінетах

Відовіді на поширені питання

  • Як отримати рахунок на оплату?

    Заповніть заявку на участь у заході — після цього ви отримаєте лист на вказану електронну адресу з детальними інструкціями та рахунком для оплати.

  • Як отримати посилання для участі та доступ до відео в особистому кабінеті?

    Після оплати участі в заході:● За день до початку заходу на вашу електронну адресу буде надіслано посилання для участі в онлайн-заняттях на платформі Zoom.● Доступ до відеозаписів буде надано у вашому особистому кабінеті — ввечері напередодні або в день початку заходу.
    Якщо ви ще не зареєстровані на платформі:● Вам буде створено особистий кабінет, а дані для входу буде надіслано на вашу електронну адресу ввечері напередодні або в день початку заходу.
    Якщо у вас вже є особистий кабінет:● Ви отримаєте електронний лист із повідомленням про відкриття доступу до заходу в особистому кабінеті.

  • Коли надійде сертифікат про участь у заході та відобразиться інформація про участь в освітньому заходу в кабінеті аудитора в ОСНАД?

    Сертифікат про участь у заході буде надіслано на вашу електронну адресу протягом 10 робочих днів після завершення заходу.Інформація про участь в освітньому заході буде відображена у кабінеті аудитора в ОСНАД протягом 10 робочих днів після завершення заходу.

Реєстрація на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.