Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Оксана Параскева
Лектор
40 годин
Тривалість
2-23 травня 2025р.
Дати проведення
4700 грн.
Вартість
1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%
Для кого | Переваги участі | Програма заходу | Лектор | Формат проведення | Реєстрація
Кому буде корисно
Поглиблена програма для керівників, аудиторів, членів наглядових рад і всіх, хто формує майбутнє корпоративного управління в Україні.
● 40+ годин якісного контенту; ● зараховується як освітній захід безперервного професійного навчання аудитирів;● велика кількість практичних прикладів;● можливість переглядати відеозаписи занять у будь-який зручний для вас час;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття протягом 1 місяця з моменту закінчення освітнього заходу.
Оксана Параскева
Радник з питань корпоративного врядування, співавторка Національного кодексу корпоративного врядування, нової редакції Закону України "Про акціонерні товариства"
15,16 та 19 травня об 11:006 годин онлайн-занять з використанням платформи ZOOMРозгорнути ↓
1. Корпоративне врядування. Визначення та сутність2. Моделі корпоративного врядування. Ризик-орієнтована модель. Модель стійкого корпоративного врядування.3. Регуляторне середовище. Законодавство України у сфері корпоративного врядування, загальний огляд: ● Огляд Закону України «Про акціонерні товариства», Закон України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки"● Закону України «Про банки та банківську діяльність», Закону України «Про страхування», Закону «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (із змінами та доповненнями, що набули чинності з 01.01.2024) ● Закон України «Про управління об’єктами державної власності» (з 08.03.2024), Політика державної власності. ● Огляд Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторській діяльності». ● Огляд нормативно-правових актів НКЦПФР щодо питань у сфері корпоративного врядування.● Огляд Національного кодексу корпоративного врядування, затвердженого рішенням НКЦПФР №118 від 12.03.2020 ● Огляд Принципів ОЕСР щодо корпоративного управління G20, Керівних принципів корпоративного управління ОЕСР у підприємствах державного сектору.● Огляд вимог Базельського Комітету з питань банківського нагляду щодо корпоративного управління у фінансових компаніях та банках.4. Роль зовнішнього та внутрішнього аудиту в корпоративному врядуванні. Зміни у визначенні ролі аудиту (останні тренди)5. Обов’язковий та необов’язковий аудит для акціонерних товариств6. Процедури взаємодії аудитора та системою корпоративного врядування.7. Роль аудитора у контексті дотримання балансу інтересів та комунікацій зі стейкхолдерами акціонерного товариства.8. Роль аудитора у контексті надання впевненості щодо нефінансової звітності.
доступ надається 2 травня о 18:0034+ години у форматі відеозанять через особистий кабінет учасникаРозгорнути ↓
Детальний розгляд:1. Корпоративне врядування. Визначення та сутність2. Моделі корпоративного врядування. Ризик-орієнтована модель. Модель стійкого корпоративного врядування.3. Регуляторне середовище. Законодавство України у сфері корпоративного врядування, загальний огляд: ● Огляд Закону України «Про акціонерні товариства», Закон України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки"● Закону України «Про банки та банківську діяльність», Закону України «Про страхування», Закону «Про фінансові послуги та фінансові компанії» (із змінами та доповненнями, що набули чинності з 01.01.2024) ● Закон України «Про управління об’єктами державної власності» (з 08.03.2024), Політика державної власності. ● Огляд Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторській діяльності». ● Огляд нормативно-правових актів НКЦПФР щодо питань у сфері корпоративного врядування.● Огляд Національного кодексу корпоративного врядування, затвердженого рішенням НКЦПФР №118 від 12.03.2020 ● Огляд Принципів ОЕСР щодо корпоративного управління G20, Керівних принципів корпоративного управління ОЕСР у підприємствах державного сектору.● Огляд вимог Базельського Комітету з питань банківського нагляду щодо корпоративного управління у фінансових компаніях та банках.4. Роль зовнішнього та внутрішнього аудиту в корпоративному врядуванні. Зміни у визначенні ролі аудиту (останні тренди)5. Обов’язковий та необов’язковий аудит для акціонерних товариств6. Процедури взаємодії аудитора та системою корпоративного врядування.7. Роль аудитора у контексті дотримання балансу інтересів та комунікацій зі стейкхолдерами акціонерного товариства.
Розгляд питань:8. Законодавчі новаціїНовації Закону України «Про акціонерні товариства» дотичні аудиторським питанням:● Основні поняття● Виключна компетенція Загальних зборів ● Конфлікт інтересів● Звіт Наглядової ради● Виключна компетенція Наглядової ради● Обмеження щодо члена Наглядової ради (обрання, критерії незалежності)● Комітет з питань аудиту. Предмет відання, вимоги щодо діяльності комітету, роль, функції.● Угода із заінтересованістю● Перевірка фінансово-господарської діяльності.● Спеціальна перевірка фінансово-господарської діяльності● Суб’єкт аудиторської діяльності. Річна звітність● Аудит на вимогу акціонерів● Вимоги щодо запровадження посади корпоративного секретар9. Діяльність акціонерного товариства, поняття «система корпоративного врядування», органи управління за одно- або дворівневою системою управління, компетенція органів управління.10. Посадові особи акціонерного товариства. Права, обов’язки, відповідальність.11. Наглядова рада та рада директорів акціонерного товариства: нові правила формування та діяльності.12. Питання контролю в акціонерного товариства. Новації щодо контрольованих пакетів акцій. 13. Значні правочини та правочини із заінтересованістю.14. Огляд змін щодо вимог до розкриття регулярної інформації, встановлених Положенням про розкриття інформації емітентами цінних паперів, а також особами, які надають забезпечення за такими цінними паперами, затвердженим рішенням НКЦПФР №608 від 06.06.2023. (набуло чинності з 01.01.2024).
Дізнайтесь про формат проведення, особливості навчання, взаємодію зі спікерами та організаційні деталі, щоб підготуватись до участі максимально ефективно.
Наші особисті кабінети створені для вашого максимального комфорту та ефективного навчання. У кабінеті ви знайдете:
● Відеоуроки – детально структуровані матеріали, які допоможуть вам освоїти теми у зручному темпі.● Супровідні матеріали – додаткові файли, презентації та корисні ресурси для глибшого розуміння матеріалу.
Ознайомтесь, як проходить навчання в особистих кабінетах →
Онлайн-заняття проходять з використанням платформи Zoom. Відеозаписи онлайн-занять будуть надаватися у вигляді доступу через платформу Google Disk. Ви зможете переглядати записи у будь-який час, що забезпечує додаткову гнучкість у навчанні.
Доступ до освітнього заходу надається терміном на 1 місяць з моменту його закінчення.
Як проходить навчання в особистих кабінетах
Відовіді на поширені питання
Як отримати рахунок на оплату?
Як отримати посилання для участі та доступ до відео в особистому кабінеті?
Коли надійде сертифікат про участь у заході та відобразиться інформація про участь в освітньому заходу в кабінеті аудитора в ОСНАД?