Відгуки

Прочитайте історії досвіду навчання наших слухачів, щоб дізнатися, чому вони обирають саме нас.

Олена

аудитор

“На навчальних заходах «Статус-центр» завжди цікаво, динамічно, інформативно та корисно. Завжди всі заходи супроводжуються гарним настроєм та позитивом. Презентації, подача матеріалу, стиль викладання максимально комфортні для слухачів.”

21 листопада, 2021 р.

Ірина

бухгалтер

“Дякую за знання та допомогу в професійному зростанні.”

14 вересня, 2020 р.

Богдан

асистент аудитора

“У «Статус-Центр» завжди корисні навчальні заходи та вебінари. Дуже ілюстративні презентації. Завжди на всі питання у викладачів можна отримати вичерпну відповідь.”

29 липня, 2021 р.

Михайло

власник аудиторської компанії

“Дякую за професіоналізм та увагу до викликів сьогодення. Завжди в «Статус-Центр» можливо отримату підтримку з питань нових міжнародних стандартів фінансової звітності, податкових повацій, системи управління якістю.”

04 жовтня, 2021 р.

Анжела

фінансовий директор

“«Статус-Центр» - сучасний український навчальний центр про аудит, бізнес, фінанси для людей, які ухвалюють та прагнуть ухвалювати рішення. Ваша відмінність — найважливіша інформація у стислому та доступному форматі.”

15 червня, 2020 р.

Лариса

аудитор

“На навчальних та освітніх заходах «Статус-Центр» завжди поєднані теорія і практика. Матеріал викладається доступно, викладаються найпоширеніші помилки в роботі аудиторів, акцентується увага на ризиках, надаються цінні поради.”

22 лютого, 2021 р.

Євген

фінансист

“Дякую за навчання! Нових вам перемог! Слава Україні!”

15 липня, 2022 р.