Збудуй кар'єру своєї мрії

Якщо ти тільки на початку своєї кар'єри, прагнеш нової посади або бажаєш підвищити свою кваліфікацію, ми допоможемо тобі зробити ці вирішальні кроки у твоєму житті. Ми знаємо, що при достатній мотивації й підтримці ми можемо зробити це разом. Почни навчання й ти наблизишся до своєї мети.

Illustration

Обери напрям навчання

Бухгалтерський облік та аудит

Дана категорія підходить для бухгалтерів, безперервного професійного навчання аудиторів та асистентів аудиторів

Фінанси

Дана категорія підходить для власників бізнесу, фінансових керівників, управлінського персоналу підприємств

Англійська мова

Дана категорія підходить для всіх, хто має базові знання англійської мови та бажає опанувати Business English

Підвищення кваліфікації

Дана категорія підходить для викладачів ВУЗів, фінансових директорів, співробітників підрозділів внутрішнього аудиту

Методичне забезпечення

Дана категорія підходить для бухгалтерів, аудиторів, власників бізнесу, управлінського персоналу підприємств, викладачів ВУЗів, фінансових директорів, співробітників підрозділів внутрішнього аудиту

Як ми навчаємо

Heading photo

Реєстрація на всі заходи відбувається на сайті!

Для того, щоб залишити заявку на участь, Вам потрібно лише обрати необхідний захід та натиснути на кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ», вказавши свої дані. Через деякий час Ви отримаєте на електронну пошту, вказану при реєстрації, рахунок на оплату обраного Вами заходу разом з супровідним листом щодо подальших дій. Або Ви можете сплатити за навчання через Приват24 на нашому сайті після проходження реєстрації.

Heading photo

Живий захід онлайн

Більшість курсів ми проводимо у форматі живих вебінарів з використанням платформи Zoom. Ви не просто прослуховуєте лекції, а й спілкуєтеся з викладачем в режимі реального часу. Після проходження такого заходу всі учасники отримують доступ до вебінарів з усіма передбаченими до нього матеріалами. Все задля того, щоб ви максимально залучилися до навчання.

Heading photo

Заходи у форматі відеозанять

У нашому центрі представлено велику кількість відеозанять. Дана форма передбачає надання доступу до відеозаписів лекцій, які кожен учасник може переглядати у будь-який зручний для нього час, через платформу Google Disk. Разом з відеозаняттями надаються передбачені до нього матеріали для завантаження. Ми подбали, щоб ваше навчання було комфортним.

Heading photo

Завжди на зв’язку!

Для нас важливо, щоб Ваше навчання пройшло якомога корисніше. Викладачі і наші менеджері дадуть відповіді на будь-які запитання у процесі навчання. Не соромтеся їх ставити.

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10


«СТАТУС-ЦЕНТР» входить до Переліку організацій, що мають намір здійснювати підготовку кандидатів в аудитори до складання іспитів

Illustration

Маєш запитання?

Напиши нам, і ми обов'язково дамо на них відповідь!