Відповіді на найпоширеніші запитання

Для фізичних осіб

 • Як зареєструватися на захід та оплатити його?

  Оберіть необхідний Вам захід у блоці «ПРОГРАМИ» та натисніть на кнопку «Зареєструватися», вказавши всі Ваші дані, як платника, так і учасника (якщо вони збігаються - просто їх продублюйте). Через деякий час Ви отримаєте на електронну пошту, вказану при реєстрації, рахунок на оплату за захід разом з супровідним листом щодо подальших дій.Або Ви можете сплатити за навчання через Приват24 на нашому сайті після проходження реєстрації. Після отримання від Вас коштів, ми направимо посилання для участі в обраному Вами навчанні та супровідним листом подальших дій участі у заході.

 • Які подальші дії після оплати рахунку?

  Дана інформація зазначається у супровідному листі, що надходить разом з рахунком на оплату за навчання. 1. Якщо Ви замовили відеозаняття - після оплати Вашого рахунку на Вашу пошту Gmail через платформу Google Disk Вам надсилається доступ до відеозаписів лекцій. Термін даного доступу для кожного заходу різний. Разом з відеозаняттями надаються передбачені до нього матеріали для завантаження.2. Якщо Ви замовили захід у форматі Live, за день до проходження заняття Вам буде направлено посилання для участі. По закінченню такого заходу на наступний день Вам буде направлено доступ до його відеозапису разом з матеріалами для завантаження.

 • Як отримати Сертифікат про проходження заходу?

  Сертифікати надсилаються всім учасникам на їх електронні адреси, вказані при реєстрації. Якщо протягом 2 тижнів Ви не отримали сертифікат на пошту, Вам написати на електронну адресу moc.liamg%40rtnec.sutats.eciffo наступні дані:1. Ім'я та прізвище учасника,2. Назва заходу, в якому Ви приймали участь3. Вкажіть у листі, що бажаєте отримати Сертифікати

 • Як використати накопичені бонуси/безкошт. години від ВПГО «Спілка аудиторів України»?

  1. Написати лист на електронну адресу moc.liamg%40rtnec.sutats.eciffo та вказати наступні дані
  1.1. Тема листа "Отримання заходу за рахунок членських внесків"
  1.2. Вказати у листі ПІБ, захід який Ви бажаєте отримати за рахунок сплати членьских внесків.
  2. Очікуйте відповіді на Ваш запит від наших центрів. 

Для юридичних осіб

 • Як компанії сплатити рахунок на співробітника?

  Оберіть необхідний Вам захід у блоці «ПРОГРАМИ» та натисніть на кнопку «Зареєструватися», вказавши дані платника, як юридичної особи, та учасника, як фізичної особи.Через деякий час на електронну пошту компанії, вказану при реєстрації, ми направимо рахунок на оплату за захід разом з супровідним листом щодо подальших дій.

 • Чи потрібно підписувати договір для оплати за захід?

  Ні, не обов'язково. Договір підписується за бажанням та виходячи з політики Вашої компанії.

 • Чи надаються знижки при реєстрації декількох співробітників на заходи?

  Так, звичайно! Інформацію стосовно знижок вказується у програмі кожного заходу. Також для уточнення даної інформації Ви можете написати нам на електронну адресу або залишити повідомлення на нашому сайті! Наші менеджер дадуть відповіді на будь-які запитання