Наша філософія

Для нас дуже важливо завжди бачити результат нашої роботи. Тому наша мета бути якомога кориснішими для вас. Це засвідчують наші цінності та підходи до навчання.

Що ми пропонуємо

Наш центр має великий вибір навчальних програм та вебінарів, як для початківців, так і для тих, хто планує підвищити свою кваліфікацію з наступних тем: бухгалтерський облік, аудит, МСФЗ, фінансовий менеджмент, маркетинг, оподаткування, внутрішній аудит в системі управління підприємством, управління ефективністю діяльності, корпоративне управління та сталий розвиток, фінансовий моніторинг, ІТ та англійська мова. Зі своєї сторони ми гарантуємо надання корисних знань та навичок, що допоможуть піднятися кар'єрними сходами та довести свою компетентність в опанованій темі.

Illustration

Підхід до навчання

Доступ до матеріалів 24/7

Ви матимете можливість переглядати відеозаняття у будь-який зручний для вас час. Для своєї зручності ви можете завантажити та роздрукувати всі надані роздаткові матеріали заходу. Доступ до відеозаписів надається через Google Disk, тому для їх отримання вам потрібно лише мати пошту Gmail. Відеозаняття надаються у будь-якому разі, навіть якщо Ви придбали захід, що відбувається в реальному часі з використанням платформи Zoom.

Illustration

Змішана форма навчання 

Теорію дивись удома у форматі відеозанять, а під час консультацій в онлайн режимі працюй над реальними практичними завданнями разом із викладачем. Таким чином ти не лише швидше досягнеш результатів, але й будеш готовий використати свої навички на роботі.

Зворотній зв’язок

Для нас дуже важливо спілкуватися з вами протягом всього навчання. Це дає розуміння вашого сприйняття матеріалу та створення найсприятливіших умов навчання. Наші викладачі і наші менеджері дадуть відповіді на будь-які запитання у процесі навчання та допоможуть з будь-якою вашою проблемою. 

Цінності компанії

В єдності наша сила

Завжди пам’ятаємо, що ми – надійний тил для нашої країни та наших воїнів. Тому робота та навчання – це не лише про індивідуальні потреби, але й необхідність для процвітання України. Працюємо, навчаємось та донатимо на ЗСУ. Слава Україні!

Довіра та відповідальність

Ми співчуваємо й довіряємо одне одному. Разом із довірою з'являється й відповідальність. Ми відповідальні за себе, за власну роботу, своїх працівників, слухачів та оточення. Ми відповідальні за те, щоби берегти наші цінності й соціальну місію, як керівні принципи.

Стійкість

Працюємо, навчаємо, надихаємо та підтримуємо. Стійкість – це про те, як ми турбуємося про себе, компанію, слухачів та процвітання нашої країни. Ми не приймаємо ситуації, які можуть нас зруйнувати або нанести шкоду в довготривалій перспективі.