Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Юлія Слободяник Валентина Рядська
Лектор
40 годин
Тривалість
30 травня - 11 липня 2025р.
Дати проведення
4700 грн. 4000 грн.
Вартість (до 26.05.2025)
1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%
Для кого | Переваги участі | Програма заходу | Лектори | Формат проведення | Реєстрація
Кому буде корисно
Поглиблений курс для аудиторів, які прагнуть підвищити якість аудиторських послуг відповідно до сучасних вимог і стандартів.
● понад 40 годин якісного контенту; ● зараховується як освітній захід безперервного професійного навчання аудитирів;● велика кількість практичних прикладів;● можливість переглядати відеозаписи занять у будь-який зручний для вас час;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття протягом 1 місяця з моменту закінчення освітнього заходу.
Юлія Слободяник
Лектор відеоматеріалу та онлайн занять
д.е.н., професор, заступник завідувача кафедри аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, сертифікований аудитор
Валентина Рядська
Лектор відеоматеріалу
д.е.н., директор ТОВ "АФ "СІВЕРСЬКА АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ», сертифікований аудитор, DipIFR(AССА)
30 травня та 11 липня об 11:00 з Юлією Слободяник6 годин онлайн-занять з використанням платформи ZOOMРозгорнути ↓
Тема 1. Аудиторський ризик та суттєвістьТема 2. Прийняття та планування завдання з аудитуТема 3. Аудиторські докази та процедури їх отриманняТема 4. Особливості отримання доказів в окремих сегментах аудитуТема 5. Документування процесу аудиту та аудиторський звіт
доступ надається 29 травня о 20:00понад 34 години у форматі відеозанять через особистий кабінет учасникаДетальніше ↓
Тема 1. Аудиторський ризик та суттєвість
Поняття та складові аудиторського ризику. Поняття суттєвості в аудиті. Вимоги стандартів аудиту до визначення суттєвості. Поняття шахрайства та помилки.
Тема 2. Прийняття та планування завдання з аудиту
Отримання, прийняття та продовження аудиторських завдань. Узгодження умов виконання завдань з аудиту. Стратегія аудиту. План аудиту. Програма аудиту. Функції аудитора як суб'єкта первинного фінансового моніторингу.
Тема 3. Аудиторські докази та процедури їх отримання
Твердження у фінансових звітах, щодо яких отримуються аудиторські докази. Поняття про аудиторські докази та вимоги до них. Процедури отримання аудиторських доказів. Методи вибору елементів для проведення тестування з метою отримання аудиторських доказів. Аудиторська вибірка. Процедури отримання аудиторських доказів в окремих сегментах фінансових звітів. Використання автоматизованих засобів та прийомів отримання аудиторських доказів.
Тема 4. Особливості отримання доказів в окремих сегментах аудиту
Отримання доказів при виконанні першого завдання з аудиту щодо залишків на початок періоду. Використання роботи експерта. Використання пояснень та письмових запевнень управлінського персоналу. Процедури врахування законів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність підприємства в процесі аудиту фінансових звітів. Процес перевірки облікових оцінок та оцінок за справедливою вартістю та розкриття інформації. Оцінка впливу на звітність операцій із пов’язаними сторонами. Аналіз впливу подальших подій на оцінку достовірності показників звітності.
Тема 5. Документування процесу аудиту та аудиторський звіт
Види робочої документації та вимоги до її складання. Оцінка результатів виконаного завдання та викривлень, ідентифікованих під час аудиту. Повідомлення інформації з питань аудиту. Форми аудиторської думки щодо фінансової звітності. Аудиторський звіт щодо фінансової звітності. Структура аудиторського звіту. Врахування впливу порівняльних даних у фінансових звітах на форму аудиторської думки. Припущення про безперервність діяльності. Вплив іншої інформації в документах, що містять перевірені фінансові звіти, на форму аудиторської думки. Пояснювальні параграфи та параграфи з інших питань.
Дізнайтесь про формат проведення, особливості навчання, взаємодію зі спікерами та організаційні деталі, щоб підготуватись до участі максимально ефективно.
Наші особисті кабінети створені для вашого максимального комфорту та ефективного навчання. У кабінеті ви знайдете:
● Відеоуроки – детально структуровані матеріали, які допоможуть вам освоїти теми у зручному темпі.● Супровідні матеріали – додаткові файли, презентації та корисні ресурси для глибшого розуміння матеріалу.
Ознайомтесь, як проходить навчання в особистих кабінетах →
Онлайн-заняття проходять з використанням платформи Zoom. Відеозаписи онлайн-занять будуть надаватися у вигляді доступу через платформу Google Disk. Ви зможете переглядати записи у будь-який час, що забезпечує додаткову гнучкість у навчанні.
Доступ до освітнього заходу надається терміном на 1 місяць з моменту його закінчення.
Як проходить навчання в особистих кабінетах
Відовіді на поширені питання
Як отримати рахунок на оплату?
Як отримати посилання для участі та доступ до відео в особистому кабінеті?
Коли надійде сертифікат про участь у заході та відобразиться інформація про участь в освітньому заходу в кабінеті аудитора в ОСНАД?