Відеозаняття: «МСФЗ 17: практика застосування»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Тетяна Іщенко

Кандидат CFA III рівня, FССА, Сертифікований аудитор

Партнер з аудиту/консультант з управління/керівник проектів

Програма заходу

Блок 1. Базова модель Початок застосування МСФЗ 17; Оцінка страхових зобов'язань; Облік страхових контрактів.Блок 2. Спрощена модель Початок застосування спрощеної моделі; Спрощення моделі на основі розподілу страхових премій; Оцінка страхових зобов'язань.Блок 3. Застосування МСФЗ та розкриття у фінансовій звітності Модифікований підхід; Підхід на основі справедливої вартості; Розкриття у МСФЗ звітності.Блок 4. Перестрахування та інвестиційні контракти Облік активів та зобов'язань щодо перестрахування; Визнання активів та зобов'язань щодо перестрахування; Розкриття у фінансовій звітності; Облік інвестиційних контрактів; Ставка дисконтування за інвестиційними контрактам; Розкриття у фінансовій звітності.

Деталі участі

Тривалість: 12 годин

Лектор: Тетяна Іщенко

Форма проведення: відеозапис

Вартість: 980 грн.

Кому буде корисний цей вебінар:

● аудиторам;● працівникам страхових компаній.

Переваги участі у заході: 

● 12 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття заходу протягом 3 місяців.

Програма заходу:

 • Блок 1. Базова модель

  1.1. Початок застосування МСФЗ 17● Застосування МСФЗ 17;● Виділення компонентів;● Формування страхових портфелів та груп;●  CSM та ідентифікація обтяжливих контрактів.1.2. Оцінка страхових зобов'язань● Типи страхових зобов'язань/активів;● Облік нефінансового ризику;● Грошові потоки виконання;● Ставка дисконтування;● Визначення CSM.1.3. Облік страхових контрактів● Дата визнання страхових контрактів;● Моделі обліку страхових контрактів;● Врахування зобов'язання на залишок страхового покриття;● Облік зобов'язань на страхові вимоги;● Формування доходу від страхових послуг;● Облік елемента збитковості.

 • Блок 2. Спрощена модель

  2.1. Початок застосування спрощеної моделі● Застосування спрощеної моделі;● Формування портфелів та груп страхових компаній;● CSM та ідентифікація обтяжливих контрактів.
  2.2. Спрощення моделі на основі розподілу страхових премій
  ● Оцінка страхових зобов'язань;● Визнання страхових компаній;● Основні спрощення порівняно з базовою моделлю.
  2.3. Оцінка страхових зобов'язань
  ● Грошові потоки виконання;● Облік нефінансового ризику;● Ставка дисконтування;● Аквізиційні грошові потоки;● Порівняння UPR та спрощеної моделі;● Облік елемента збитковості.

 • Блок 3. Застосування МСФЗ та розкриття у фінансовій звітності

  3.1. Модифікований підхід● Підхід на основі справедливої вартості.3.2. Розкриття у МСФЗ звітності● Подання Фінансового результату;● Подання Балансу;● Розкриття балансових статей та статей фінансового результату;● Інші розкриття.

 • Блок 4. Перестрахування та інвестиційні контракти

  4.1. Облік активів та зобов'язань щодо перестрахування.4.2. Визнання активів та зобов'язань щодо перестрахування.4.3. Розкриття у Фінансовій звітності.4.4. Облік інвестиційних контрактів.4.5. Ставка дисконтування за інвестиційними контрактами.4.6. Розкриття у Фінансовій звітності.

Про лектора

Illustration

Тетяна Іщенко

Кандидат CFA III рівня, PhD, Член АССА, Сертифікований аудиторПартнер з аудиту/консультант з управління/керівник проектів

 • Significant achievements and rewards

  ACCA: 1th place in Ukraine, 3rd highest mark in the World in P4 Advanced Finance Management (06/2012)
  Olympiads: winner of the University Olympiads from investing (2009) and corporate finances (2008); the winner of the final tour of the Ukrainian Olympiad from economics (2003 – III, 2004 – I place), the regional Olympiads (physics (2002) and economics (2003-2004)), the city Olympiads (physics, mathematics, economics), and numerous school Olympiads from different subjects (1997-2004).
  Conferences: winner of: university conferences in KNEU (5 times), the Ukrainian conference 2008 (the thesis "Foreign direct investments"), the International conference 2008 ("Foreign direct investments", "Assessing the firm's effectiveness")
  Publications: 8 publications in summaries of the scientific works and conference thesis (2005-2010), subjects – assessing the firm’s value and efficiency, investments, economic growth; co-author in writing the encyclopedia “Financial Market of Ukraine” (1/3 part, 200 pages – 2007)
  Grants: twice winner of the Presidential Grant while studying in KNEU (2006-2007), winner of grants provided by Deputy - three times (2002-2004)

 • Industries

  ➢ Audit (12 years in industry including 11 years of project and people management)
  ➢ Consulting (>9 years in industry including >7 years of project and people management)
  ➢ Insurance (8 months in industry, senior in audit, project manager in consulting)
  ➢ Investment banking (>5 year in industry, 1 engagement in reporting)
  ➢ Gaz (20 engagements as audit manager)
  ➢ Retail (8 months in industry, manager in audit engagement, 2 forensic audits, subcontractor in IFRS reporting)
  ➢ Real estate (8 months in industry, 1 month in consulting, 8 months in reporting, manager in 3 audits, 1 consulting engagement)
  ➢ Transportation (5 audits as manager, 2 audits as partner and 1 due diligence as subcontractor company)
  ➢ Building (subcontractor in 2 audit engagements)
  ➢ Non-for-profit organization (1 assurance engagement as subcontractor company)
  ➢ Water production and delivery (8 months in industry)
  ➢ Alumina production (1 engagement as audit manager, 1 due diligence engagement as subcontractor company)
  ➢ Brick production (1 engagement as audit manager)
  ➢ Pharmacy (manager in 2 audits, 2 due diligences, project manager in consulting, subcontractor in 2 AUPs)
  ➢ Other production (1 engagement as junior, 3 - audit manager, subcontractor in 2 forensic audits, 3 audits, 1 due diligence and 3 analysis of bankruptcy)
  ➢ Telecommunications (3 due diligence engagements as subcontractor)
  ➢ Hotels and tourism (1 engagement as audit manager and 1 as senior)
  ➢ Scientific research, nuclear power (1 engagement as audit manager)

Клієнти зі стратегії, аудиту, звітності за МСФЗ,
інвестиційного моделювання

Опис проектів

➢ Пошук стратегічного бізнес-партнера;➢ Стратегічний та фінансовий консалтинг;➢ Розслідування шахрайства;➢ Аудит;➢ Дью дилидженс;➢ Звітність за МСФЗ (GAAP);➢ Інвестиційне моделювання;➢ Інвестиційний банкінг;➢ Аутсорсинг функцій фінансового директора.

Illustration

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Завантажити файл

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.