Illustration

ЗНИЖКИ ЛИШЕ ДО 24 ЛИСТОПАДАПодовження бейджу IFRS та консультація- мінус 25%!
Отже Ви маєте чудову нагоду подовжити строк дії бейджу IFRS (нагадуємо: строк дії - 2 роки після закінчення курсу навчання) - зі ЗНИЖКОЮ 25%

ВАШ ПРОМОКОДFRIDAY2023

Illustration

Консультація з IFRS зі знижкою 25%!25 листопада об 11 годині з використанням платформи Zoom
1500 грн. замість 2000 грн.

Що таке цифровий значок?

Illustration

Цифровий бейдж — це підтверджене візуальне представлення ваших значних досягнень із конкретним описом знань і навичок, яких ви досягли.
Надається у графічному форматі і реєструється на платформі Credly/ Acclaim.

Тисячі організацій використовують Credly, щоб зробити видимими досягнення своїх студентів, співробітників і членів, у тому числі Єльський університет, Гарвард, Міністерство освіти Нью-Йорка, Adobe, SUNY, Університет Центральної Флориди, Training Magazine і Smithsonian. Acclaim — це одна з платформ бейджінгу Credly.
Цифровий бейдж зміцнює довіру та візуально демонструє вашу відданість якості. Згідно з нещодавнім дослідженням LinkedIn, профілі з сертифікатами та значками отримують у шість разів більше переглядів.
Після закінчення курсу навчання вам буде видано цифровий бейдж через 15 робочих днів або менше. У сповіщенні ел. поштою від moc.mialccaruoy%40nimda натисніть кнопку «Прийняти свій значок» або URL-адресу. Під час створення безкоштовного облікового запису youracclaim.com у вас є можливість використовувати свою адресу електронної пошти, дані Facebook або LinkedIn.
Ви не зобов’язані вимагати або демонструвати цифровий значок. Однак посилання на ваш унікальний цифровий бейдж дозволить потенційним клієнтам, професійним контактам і роботодавцям легко перевірити ваші досягнення. У вас є можливість зробити свій бейдж приватним, щойно ви його приймете, щоб інші його не бачили.

Зареєструватися на консультацію

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.