Вебінар: «Трансфертне ціноутворення: простими словами про складне» (короткостроковий захід)

Illustration

Микола Мішин

Член Правління, Голова комітету трансфертного ціноутворення в International Advisers Association, Партнер, Керівник практики трансфертного ціноутворення в
A1 Consulting

Програма вебінару:

1. Які існують норми українського законодавства щодо трансфертного ціноутворення та основні міжнародні методичні документита ініціативи, що регламентують ТЦ;2. Що таке принцип «витягнутої руки» та його застосування;3. Ідентифікація контрольованих операцій та пов’язаних осіб для цілей ТЦ;4. Методологія встановлення відповідності умов контрольованих операцій принципу «витягнутої руки»;5. Податковий контроль за ТЦ: від моніторингу до перевірок контроьованих операцій;6. Попереднє узгодження ціноуоворення, самостійне та пропорційне коригування - що це?7. Податкові суперечки та судова практика щодо доведення відповідності / невідповідності умов КО принципу «витягнутої руки».

Деталі участі

Вид заходу: короткостроковий захід

Тривалість: 4 академ. годин

Лектор: Микола Мішин

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 600 грн.

Кому буде корисний цей вебінар:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● податковий консультант;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Переваги участі у заході: 

● 4 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 місяців.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10

Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять мінімум 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:
Освітні заходи – обмеження відсутніКороткострокові заходи – не більше 20 годин/рікІнші заходи – не більше 20 годин/рік

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.