Вебінар: «Аналіз змін у податковому законодавстві - 2023»(короткостроковий захід)

Illustration

Катерина Проскура

д.е.н., сертифікований аудитор ACCA DipIFR, головний науковий співробітник ЛЕД «Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України»

Дуже спадобався лектор Проскура Катерина Петрівна. Заняття проходили з цікавістю та зрозумілістю викладеного матеріалу. Особливо приємно слухати практикуючого лектора.

Докладно, зрозуміло та впевнено надані всі матеріали та практичні приклади. живі факти, свіжі події, все докладно. Дякую!
Гарний викладач, цікаво слухати . Дуже сподобались життєві приклади

Деталі участі

Тривалість: 3 академ. годин

Лектор: Катерина Проскура

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 500 грн.

Кому буде корисний цей вебінар:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній,● головним бухгалтерам, їх заступникам та бухгалтерам,● податковим консультантам;● власникам бізнесу/фінансовим керівникам/управлінському персоналу підприємства.

Переваги участі у вебінарі: 

● 3 ак.години якісного контенту і тільки про головне; ● найактуальніші новини оподаткування та велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 місяців.

Програма заходу

  • Блок 1. Податок на додану вартість

    ● Зміни в оподаткуванні програмного забезпечення: термін дії пільги закінчився 31.12.2022;● Пільгове оподаткування генераторів (пільги щодо ввезення та поставки на території України електрообладнання, хто та за яких умов застосовує звільнення від оподаткування. Чи можна відмовитись від податкової пільги. Термін дії пільги, наслідки здійснення операції, що не оподатковується ПДВ, оподаткування перехідних операцій. Врегулювання з контрагентом можливих фінансових «розбіжностей», пов’язаних зі зміною оподаткування, придбання пального для забезпечення роботи генератора, зберігання пального та пов’язані з цим питання ліцензування. Коли та за яких умов не потрібна ліцензія);● Звільнення від ПДВ операцій суб’єктів кінематографії, зміни в оподаткуванні готельних послуг;● Особливості оподаткування ПДВ операцій платників які застосовували /застосовують спрощену систему оподаткування – 3 група за ставкою 2%;● Зміни в порядку зупинення реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування;
    Огляд актуальних податкових консультацій та роз’яснень з питань оподаткування податком на додану вартість.

  • Блок 2. Податок на прибуток підприємств та фінансова звітність

    ● Виправлення «бухгалтерських» помилок та їх вплив на оподаткування податком на прибуток;● Загальні правила виправлення помилок, передбачені стандартами бухгалтерського обліку;● У яких випадках необхідно або бажано виправити декларацію з податку на прибуток;● Заповнення додатка РІ - податкові різниці до податкової декларації з податку на прибуток підприємств. Аналіз корегувань, в тому числі:- в операціях з необоротними активами (продаж, ліквідація, переоцінка),- при нарахуванні резервів та забезпечень,- при придбанні товарів (послуг, необоротних активів у нерезидентів). Відображення первісної вартості за ставкою НБУ на дату передачі права власності. Як неправильне визначення ставки НБУ може вплинути на розмір оподатковуваного прибутку (числові приклади),- відображення в обліку безоплатно отриманих запасів. Особливості з безкоштовним імпортом,- при придбанні товарів/послуг у неприбуткових організацій,- при продажу товарів (послуг) нерезидентам зі «спеціальним» статусом,- відсотки, нараховані за кредитами та позиками,- благодійність. коригування операцій з окремими неприбутковими організаціями, а також операцій з фізичними особами;● Оподаткування доходів нерезидентів з джерелом походження на території України;● Операції з необоротними активами:- переоцінки в бухгалтерському обліку та зменшення корисності основних засобів. Як ці операції впливають на показники декларації,продаж основних засобів. Коли бажано оцінити об’єкт, що продається;-які операції можуть зменшити оподатковуваний прибуток?які операції можуть зменшити оподатковуваний прибуток?- створення резерву сумнівних боргів. Які підприємства можуть не створювати резерв. Наслідки для тих, хто повинен створити резерв, але не роблять цього. Особливості визначення об’єкту оподаткування податком на прибуток за 1 півріччя 2022 з урахуванням останній змін в законодавстві;● Режим ДІЯ СІТІ: основні умови та правила застосування;● Особливості підготовки звітності підприємствами, що застосовують спрощену систему оподаткування – 3 група за ставкою 2%;● Огляд актуальних податкових консультацій та роз’яснень з питань оподаткування податком на прибуток підприємств.

  • Блок 3. Єдиний податок

    ● Практика застосування суб’єктами господарювання спецрежиму спрощеної систему оподаткування – 3 група за ставкою 2%;● Огляд останніх змін у законодавстві стосовно застосування спрощеної системи оподаткування;● Нюанси оподаткування перехідних операцій при переході з загальної на спрощену систему оподаткування та зі спрощеної на загальну;● Аналіз актуальних податкових консультацій та роз’яснень щодо оподаткування єдиним податком.

  • Блок 4. Особливості проведення податкових перевірок в період дії воєнного стану

    ● Які перевірки дозволено проводити органам ДПС під час воєнного стан;● Особливості застосування штрафних санкцій при виявленні порушень податкового законодавства;● План-графік податкових перевірок на 2023 рік;● Типові порушення, які найбільш часто зустрічаються у актах перевірок;● Особливості валютного контролю у воєнний час, терміни валютного контролю та особливості їх застосування.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10

Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять мінімум 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:
Освітні заходи – обмеження відсутніКороткострокові заходи – не більше 20 годин/рікІнші заходи – не більше 20 годин/рік

Зареєструватися на захід

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.