Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Наталя Гаєвська
партнер ТОВ «ПКФ Україна», Почесний Президент ВПГО «САУ», член Комітету з питань кращих практик організації системи контролю якості аудиторських послуг при ОСНАД
Гаєвська Наталія Ісаківна - найкращий лектор з усіх, яких я слухала! Безмежно вдячна за її лекції та дуже корисні матеріали!
● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент.
● 12 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 місяців.
1. Система контролю якості як запорука досягнення цілей аудиторської фірми.2. Складові системи контролю якості.3. Відповідальність та ставлення керівництва до якості на фірмі (стратегія, комунікації, функціональні обов’язки, оцінка роботи, моніторинг).4. Етичні вимоги: фундаментальні принципи; незалежність; конфлікт інтересів.5. Прийняття та продовження відносин з клієнтом і конкретних завдань(Оцінка потенційного клієнта: мета, строки, джерела інформації, документування; Продовження відносин з існуючим клієнтом, щорічний перегляд оцінки клієнта; Клієнти з високим рівнем ризику; Оцінка прийняття завдання; Передумови для проведення аудиту; Узгодження умов завдання).6. Людські ресурси (команди із завдання; наймання персоналу, оцінка потреби в персоналі; компетентність і безперервний професійний розвиток; оцінка результатів роботи персоналу, винагороди; розвиток кар’єри і просування по службі).7. Виконання завдання (забезпечення якості виконання завдання; нагляд під час виконання завдання; перевірка виконання завдання; консультації під час виконання завдання; огляд контролю якості виконання завдання; розбіжності у думці; документація із завдання).8. Внутрішній моніторинг (організація внутрішнього моніторингу, відбір завершених завдань для інспектування; оцінювання виявлених недоліків, інформування про них та їх виправлення).9. Документація з контролю якості.10. Організація та документування огляду контролю якості виконання завдання.11. Процедури оцінювання ризиків /Отримання розуміння діяльності суб’єкта господарювання / ідентифіковані ризики.12. Обговорення в команді із завдання. Комунікації з управлінським персоналом та тими, хто наділений найвищими повноваженнями.13. Заходи у відповідь на ризик. Загальні аудиторські процедури.14. Загальна стратегія аудиту. План аудиту.15. Загальна оцінка системи внутрішнього контролю. Оцінка ефективності заходів контролю управлінського персоналу.16. Тести заходів контролю.17. Ідентифікація тверджень у фінансовій звітності. Мета конкретних аудиторських процедур. Детальні плани (аудиторські процедури).18. Використання суттєвості, цільового відбору, аудиторської вибірки.19. Використання зовнішніх підтверджень, участь в інвентаризації, альтернативні процедури.20. Документація із завершення завдання.21. Огляд проектів звітних документів аудитора. Огляд фінансової звітності.22. Інші питання: участь партнера у завданні, формування постійного файлу, комунікації з аудиторами компонентів у завданні з консолідованої фінансової звітності тощо.
Реєстрація на сайті
Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.
Оплата рахунку
Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються.
Отримання посилання з доступом до відеозанять
Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)
Отримання сертифікату
Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!
«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10
Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять мінімум 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:
Освітні заходи – обмеження відсутніКороткострокові заходи – не більше 20 годин/рікІнші заходи – не більше 20 годин/рік