Вебінар: «Як вплине новий Закон «Про акціонерні товариства» на діяльність аудиторів» (короткостроковий захід)

Illustration

Сергій Москвін

к.е.н., Президент UCMA

Програма вебінару:

1. Ключові зміни у Законі «Про акціонерні товариства».2. Узгодження Закону «Про акціонерні товариства» із законодавством про аудиторську діяльність.3. Взаємодія аудиторського комітету акціонерного товариства та незалежного суб’єкта аудиторської діяльності.4. Аудит фінансової звітності у Законі «Про акціонерні товариства».

Деталі участі

Вид заходу: короткостроковий захід

Тривалість: 2 академ. годин

Лектор: Сергій Москвін

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 405 грн.

Кому буде корисний цей вебінар:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній.

Переваги участі у заході: 

● 2 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 місяців.

Програма заходу

 • 1. Ключові зміни у Законі «Про акціонерні товариства»

  Однорівнева структура управління. Рада директорів акціонерного товариства. Дистанційні та електронні загальні збори. Злиття, приєднання, поділ, виділ, перетворення товариства по-новому.

 • 2. Узгодження Закону «Про акціонерні товариства» із законодавством про аудиторську діяльність

  Призначення суб’єкта аудиторської діяльності. Конфлікт інтересів з працівником або ключовим партнером з аудиту. Зміни у компетенції наглядової ради щодо аудиту. Зміна критерію незалежного директора: зв'язок з аудитом .

 • 3. Взаємодія аудиторського комітету акціонерного товариства та незалежного суб’єкта аудиторської діяльності

  Зміна вимог до аудиторського комітету. Оцінка незалежності суб’єкта аудиторської діяльності аудиторським комітетом. Можливість оцінки аудиторським комітетом правочину із заінтересованістю на відповідність його звичайним ринковим умовам.

 • 4. Аудит фінансової звітності у Законі «Про акціонерні товариства»

  Перевірка фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства за результатами фінансового року та затвердження річного звіту товариства. Річний звіт товариства як річна інформація емітента. Уточнення вимог до суб’єкта аудиторської діяльності та аудиторського звіту.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10

Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять мінімум 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:
Освітні заходи – обмеження відсутніКороткострокові заходи – не більше 20 годин/рікІнші заходи – не більше 20 годин/рік

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.