Вебінар: «Консолідація звітності за допомогою конфігурації Управління Холдингом» (короткостроковий захід)

Вікторія Дементьєва

АССА DipIFR. CPA Ukraine, керівник проектного відділення №3, проекти щодо переходу на міжнародні стандарти обліку

Деталі участі

Тривалість: 2 академ. годин

Лектор: Микола Мішин

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 300 грн.

Ми рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор/бухгалтер;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Теми, які ви вивчите:

● що таке «консолідована звітність» та концептуальні питання її підготовки; ● ознайомитесь з системою Управління Холдингом та які існують моделі підготовки звітності ;● дізнаєтесь, як створюється консолідована звітність в системі Управління Холдингом.

Програма заходу

50% теорії та 50% практики

Вебінар проходить російською мовою.

  • Блок 1

    1. Концептуальні питання підготовки консолідованої звітності.2. Трансформаційна модель підготовки звітності в системі: плюси та мінуси підходу.3. Трансляція – як альтернативний механізм відображення операцій за МСФЗ у системі УХ.4. Аналіз алгоритмів трансляції та трансформації: оцінка ризик факторів.5. Регламент консолідації.

  • Блок 2

    1. Процедури раннього закриття.2. Елімінування внутрішньогрупових оборотів. Портал внутрішньогрупового звіряння.3. План рахунків МСФЗ: підходи до формування.4. Підхід до відображення орендних операцій.5. Формування у системі резерву кредитних збитків.6. Системні механізми консолідації звітності

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10

Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять мінімум 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:
Освітні заходи – обмеження відсутніКороткострокові заходи – не більше 20 годин/рікІнші заходи – не більше 20 годин/рік

Зареєструватися на захід

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.