Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Наталія МатюшенкоЕксперт і консультант з питань управлінського обліку, методів кризис-управління, процедур впровадження нефінансової звітності
1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або
2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%
● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● консультантам;● економістам;● бухгалтерам.
● 5 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 1 місяця.
Нефінансова звітність буде розглядатись як інструмент комунікації того, яким чином компанія керує/впливами на соціум, економіку та довкілля, що виникають у зв'язку з її діяльністю, що особливо актуально для великого бізнесу як серйозного гравця, в чиїх руках сконцентровані значно більша кількість інструментів впливу. При якісній та продуманій підготовці нефінансової звітності, зацікавлені сторони мають змогу отримати інформацію достатню для розуміння наскільки відповідально діє компанія, чи зріло підходить до управління ризиками, чи прагне до сталого розвитку. Сталий розвиток – стандарти звітності Global Reporting Initiative (GRI) - тепер вимога закону в Україні.
Згідно з доповіддю Генеральної директорки Глобального договору ООН в Україні Т.Сахарук, «Європейський Союз на законодавчому рівні встановив правила для обов’язкового звітування компаній. 5 січня 2023 року набула чинності Директива щодо корпоративної звітності зі сталого розвитку (CSRD). CSRD є ключовим компонентом плану дій ЄС щодо сталого фінансування, який підтримує цілі Європейської зеленої угоди та перехід до кліматичної нейтральності до 2050 року. Закон ЄС зобов’язує тепер звітувати (з деякими винятками):
● великі компанії ЄС, включно з дочірніми компаніями в ЄС та поза ЄС (із винятками);● підприємства, які здійснюють операції з цінними паперами в Європі, включно з малими та середніми підприємствами (МСП);● материнські компанії за межами ЄС із сукупним обігом групи в ЄС понад 150 млн євро.
У березні цього року Парламент Євросоюзу ухвалив ще один важливий документ – нову Директиву про комплексну перевірку корпоративного сталого розвитку (CSDDD). Згідно з нею, звітувати мають компанії, які є в ланцюгах постачань тих бізнесів, які працюють у ЄС, навіть якщо вони самі не зареєстровані в Євросоюзі. А це вже стосується безпосередньо й українського бізнесу. Оскільки CSDDD змушує компанії ЄС звітувати по всій ланці постачання, то багато українських бізнесів муситимуть уже 2025 року заповнювати цю звітність.
Тема 1. Сутнісні характеристики нефінансової інформації
1.1. Добровільність та/чи обов’язковість
1.2. Вигоди фінансової звітності
1.3. Ризики
1.4. Формати
Тема 2. Актуальні питання НфЗ в Україні
2.1. Законодавче відображення;
2.2. Відображення національних пріоритетів сталого розвитку;
2.3. Кількісні показники результативності реалізації СВБ;
2.4. Періодичність звітності;
2.5. Формування бази порівняння;
2.6. Порядок розрахунку кількісних показників;
2.7. Інтеграція фІнансової і нефІнансової звітності;
2.8. Розвиток компетенцій з нефінансового звітування;
2.9. Вплив доручення до сталого розвитку на фінансові показники компанії.
Тема 3. Розбір кейса НфЗ компанії на протязі трьох років
Наталія Матюшенко
Експерт і консультант з питань управлінського обліку, методів кризис-управління, процедур впровадження нефінансової звітностіМає вищу юридичну та економічну освіту; аудитор з 1997 року;Засновниця аудиторської компанії "Апріорі" , яку очолювала 1998 по 2016 рік Автор наукових та профільних статей з обліку, фінансів, права
Реєстрація на сайті
Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.
Оплата рахунку та участь у заході
Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.
Отримання сертифікату
Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!