Відеозаняття: «Практичні аспекти процесу ідентифікації та оцінки ризиків якості відповідно до МСУЯ 1»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Олена Ніколаєва

директор департаменту контролю якості ТОВ "Крестон Україна", IFA (МСФЗ), Член Ради АПУ

Програма вебінару:

1. Підхід до ідентифікації та оцінки ризиків якості в МСУЯ 1.2. Визначення умов, подій, обставин, дій або їх відсутності (бездіяльності), здатних негативно вплинути на досягнення цілей якості.3. Поріг для визначення ризиків якості.4. Визначення та оцінка ризиків якості.5. Підсумкова оцінка ризиків якості як результат поєднання (оцінки ймовірності їх виникнення та ступеня впливу на досягнення однієї чи кількох цілей за якістю).6. Практичні аспекти оцінки ризиків якості.

Деталі участі

Тривалість: 3 години

Лектор: Олена Ніколаєва

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 490 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній.

Переваги участі: 

● 3 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.