Відеозаняття: «Основні концепції МСА 540 (переглянутий) «Аудит облікових оцінок та пов’язане з ними розкриття інформації»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Олена Ніколаєва

директор департаменту контролю якості ТОВ "Крестон Україна", IFA (МСФЗ), Член Ради АПУ

Програма вебінару:

1. Ключові концепції МСА 540;2. Фактори ризику, що властиві обліковим оцінкам;3. Ознаки можливої упередженості управлінського персоналу;4. Процедури оцінки ризиків і пов’язані з ними заходи;5. Ідентифікація та оцінювання ризиків суттєвого викривлення;6. Дії у відповідь на оцінені ризики суттєвого викривлення;7. Експерт управлінського персоналу;8. Письмові запевнення;9. Повідомлення інформації тим, кого наділено найвищими повноваженнями, управлінському персоналу або іншим відповідним сторонам.

Деталі участі

Тривалість: 4 години

Лектор: Олена Ніколаєва

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 515 грн.

Кому буде корисний:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній.

Переваги участі: 

● 4 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.