Освітній захід: «Управління ефективністю діяльності»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Ольга Бойко

к.е.н., доцент кафедри «бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту» Одеського національного економічного університету

Програма освітнього заходу:

1. Які існують методи обліку витрат і управлінського обліку;2. Методи прийняття управлінських рішень: які існують та як практичне їх застосування;3. Як провести аналіз ефективності підприємства.

Деталі участі

Тривалість: 13 годин

Лектор: Ольга Бойко

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 700 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Переваги участі: 

● 13 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття.

Програма заходу

30% теорії та 70% практики

  • Тема 1. Сучасні методи обліку витрат і управлінського обліку

    Цільове управління собівартістю. Облік витрат життєвого циклу. Аналіз релевантних витрат. Аналіз «витрати-обсяг-прибуток» (CVP-аналіз).

  • Тема 2. Методи прийняття управлінських рішень

    Виявлення лімітуючих чинників в ситуації наявності критичних ресурсів і вибір доцільних технік. Визначення оптимального виробничого плану в ситуації, коли є один лімітуючий чинник. Формулювання і вирішення завдань, що стосуються декількох критичних ресурсів. Пояснення факторів, що впливають на встановлення ціни на товар або послуги. Пояснення і вміння застосовувати різні стратегії ціноутворення. Прийняття рішень в умовах невизначеності.

  • Тема 3. Оцінка і контроль ефективності бізнесу

    Аналіз показників ефективності підприємств (фінансові та нефінансові показники ефективності). 

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.