Освітній захід: «Застосування суттєвості при виконанні завдань з аудиту фінансових звітів»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Валентина Рядська

член Ради ВПГО «САУ», д.е.н., директор ТОВ "АФ "СІВЕРСЬКА АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ", ACCA DipIFR

Програма освітнього заходу:

1. Використання суттєвості в процесі складанні фінансових звітів.2. Використання концепції суттєвості для завдань з аудиту фінансових звітів.3. Суттєвість та оцінка невиправлених викривлень.

Деталі участі

Тривалість: 6 годин

Лектор: Валентина Рядська

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 600 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент.

Переваги участі: 

● 6 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття.

Програма заходу

  • 1. Використання суттєвості в процесі складанні фінансових звітів

    ● які положення МСФЗ та НП(С)БО вимагають розгляду суттєвості;● взаємозв’язок між суттєвістю та корисністю інформації фінансових звітів;● як впливає оцінка суттєвості на виправлення помилок у фінансових звітах, які складаються за МСФЗ та НП(С)БО;● приклади виправлення помилок у фінансових звітах.

  • 2. Використання концепції суттєвості для завдань з аудиту фінансових звітів

    ● що таке суттєвість на рівні фінансової звітності в цілому та як вона пов’язана із суттєвістю, яка використовується в процесі складання фінансових звітів;● чи існує залежність між відповідальністю аудитора та суттєвістю на рівні фінансової звітності в цілому;● як можна визначити суттєвість на рівні фінансової звітності в цілому;● для чого може встановлюватись специфічна суттєвість;● що таке суттєвість для виконання аудиторських процедур;● для чого встановлюють суму, нижче за яку викривлення можна вважати вочевидь незначними (тривіальним);● приклади розгляду суттєвості під час планування завдання з аудиту;● вимоги перегляду оцінок суттєвості;● які встановлені вимоги МСА 320 «Суттєвість при плануванні та проведенні аудиту» щодо документування суттєвості.

  • 3. Суттєвість та оцінка невиправлених викривлень

    ● як проводиться акумуляція виявлених викривлень;● процедури комунікації аудитора з керівництвом замовника щодо виявлених викривлень у фінансових звітах;● підсумковий аналіз невиправлених викривлень та формування думки аудитора щодо фінансових звітів;● приклади відображення в звітах аудитора інформації про виявлені суттєві викривлення, які залишились не виправленими.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.