Освітній захід: «Найрозповсюдженіші помилки при складанні фінансової звітності за МСФЗ»подарунок: Вебінар: «Невідкладна допомога для подання фінансової звітності форматі XBRL» (короткостроковий захід)

«Найрозповсюдженіші помилки при складанні фінансової звітності за МСФЗ»

Вид: освітній захід

Тривалість: 8 академ. годин

Лектор: Тетяна Каменська

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 845 грн.

«Невідкладна допомога для подання фінансової звітності
у форматі XBRL»

Вид: короткостроковий захід

Тривалість: 5 академ. годин

Лектор: Тетяна Зацерковна, Віталій Безпалий

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: безкоштовно у подарунок

До кінця акційної пропозиції

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

«Найрозповсюдженіші помилки при складанні фінансової звітності за МСФЗ»

«Невідкладна допомога для подання фінансової звітності у форматі XBRL»

Лектор: Тетяна Каменська

д.е.н., Дипіфр АССА, Голова Аудиторської палати УкраїниМи рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;

Теми, які ви вивчите:

● проблемні питання: вибору облікової політики, першого застосування МСФЗ, подання фінансової звітності та формування приміток;● основні помилки при відображенні у звітності необоротних активів (основних засобів, нематеріальних активів, інвестиційної нерухомості);● особливості відображення деяких аспектів операцій з оренди відповідно до МСФЗ 16 “Оренда”;● забезпечення у відповідності до МСБО 37 “Забезпечення, умовні зобов'язання та активи”, порядок формування, первісна оцінка та перегляд оцінки на звітну дату;● фінансові інструменти. Визначення, класифікація та оцінка згідно МСФЗ 9. Знецінення, очікувані кредитні збитки.

Лектори: 

Віталій Безпалий - начальник Управління з питань функціонування центру збору фінансової звітності у форматі XBRL.
Тетяна Зацерковна - заслужений економіст України, DipIFR(AССА), сертифікований аудитор (номер в реєстрі 100857), директор з аудиту аудиторської фірми ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ».

Ми рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор/бухгалтер;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Теми, які ви вивчите:

● як подати інформацію у форматі XBRL?● як виправити помилки при поданні інформації у форматі XBRL та як їх не допускати?● МСФЗ-ЗВІТНІСТЬ ЗА ТАКСОНОМІЄЮ В ФОРМАТІ XBRL – заповнення форм звітності.

Програма заходу

60% теорії та 40% практики

 • Тема 1. Огляд вимог МСБО 8 «Облікові політики, зміни у облікових оцінках, виправлення помилок»

  Застосування професійного судження для внесення коригувань у дані обліку. Облікова політика та облікові оцінки. Перегляд облікових оцінок. Перегляд облікової політики. Порядок виправлення помилок при складанні фінансових звітів. Проблемні питання вибору облікової політики. Помилки першого застосування МСФЗ. Ключові дати в процесі складання фінансових звітів: дата фінансових звітів, дата затвердження фінансових звітів, дата оприлюднення фінансових звітів. Вимоги МСБО 8 «Події після звітного періоду» щодо розгляду подій після звітної дати, які повинні бути враховані під час складання фінансових звітів: коригуючі та некоригуючі події.

 • Тема 2. Огляд основних помилок при відображенні у звітності необоротних активів

  Помилки оцінок при визнанні та подальшого обліку основних засобів. Помилки операцій переоцінки основних засобів та розкриття інформації у звітності.
  Помилки в обліку при визнанні на балансі інвестиційної нерухомості та в оцінках при визнанні. Помилки подальшого обліку інвестиційної нерухомості та розкриття інформації у звітності.
  Огляд помилок щодо визнання збитку від зменшення корисності: в ідентифікації активу, корисність якого може зменшитися; визначенні та аналізі ознак, що свідчать про можливе зменшення корисності; порядку тестування об’єктів на предмет наявності ознак зменшення корисності; проведення оцінки суми очікуваного відшкодування; визнання та оцінці збитку від зменшення корисності; розкриттях інформації у звітності.
  Помилки в обліку при визнанні на балансі нематеріальних активів та оцінках при визнанні щодо витрат на дослідження та витрат на розробки. Помилки подальшого обліку нематеріальних активів та розкриття інформації у звітності.

 • Тема 3. Огляд основних помилок при відображенні орендних операцій

  Помилки ідентифікації договору оренди та в обліку при визнанні договору оренди орендарем. Помилки подальшого обліку договору оренди орендарем. Помилки в обліку орендаря модифікації договору оренди. Помилки в обліку при визнанні договору фінансової оренди орендодавцем та у подальшому обліку договору фінансової оренди орендодавцем. Помилки відображення в обліку орендаря модифікації договору оренди та розкритті інформації у звітності.

 • Тема 4. Огляд основних помилок при відображенні фінансових інструментів

  Помилки у класифікації фінансових інструментів. Помилки, пов’язані з відображенням позик від пов'язаних сторін, безпроцентних позик. Помилки неналежного обрання ставки дисконтування. Помилки в оцінках резерву під очікувані кредитні збитки. 

 • Тема 5. Огляд основних помилок при відображенні забезпечень 

  Помилки у визнанні, оцінці та використанні забезпечення. забезпечення. Особливості застосування правил визнання та оцінки до окремих забезпечень. Помилки у розкритті інформації про забезпечення, непередбачені зобов’язання та непередбачені активи.

Програма заходу

30% теорії та 70% практики

 • Блок 1

  1. Як подати інформацію у форматі XBRL?
  2. Як виправити помилки при поданні інформації у форматі XBRL та як їх не допускати?

 • Блок 2

  1. МСБО 7 - РУХ ГРОШОВИХ КОШТІВ;2. ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ВЛАСНИКА;3. МСФЗ-ЗВІТНІСТЬ ЗА ТАКСОНОМІЄЮ В ФОРМАТІ XBRL – заповнення форм звітності

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на акційну пропозицію

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.