Відеозаняття: «Головні концепції МСА 220 (переглянутого) «Управління якістю при проведенні аудиту фінансової звітності» 

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Олена Ніколаєва

директор департаменту контролю якості ТОВ "Крестон Україна", IFA (МСФЗ), Член Ради АПУ

Програма вебінару:

1. Мета стандарту управління якістю на рівні виконання окремого завдання.2. Загальна відповідальність за управління якістю та забезпечення якості під час виконання завдання.3. Ресурси, необхідні для виконання завдання. Механізм розмежування обов’язків керівника із завдання (партнера) та членів робочої групи.4. Професійний скептицизм членів робочої групи, фактори, що стримують прояв професійного скептицизму.5. Відповідні етичні вимоги, у тому числі вимоги незалежності.6. Підхід до управління, нагляду, прийняття та виконання завдання.7. Моніторинг та усунення недоліків.8. Документування вимог МСА 220.

Деталі участі

Тривалість: 2 години

Лектор: Олена Ніколаєва

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 410 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній.

Переваги участі: 

● 2 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 місяців.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.