Відеозаняття: «ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ ОЧИМА АУДИТОРА»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

СЕРГІЙ ПОЛІЩУК

Засновник АФ «Наша Бухгалтерія»

Кандидат економічних наук, сертифікований аудитор,
DipIFR, CAP, оцінювач та керуючий активами,
член правління ФПБАУ, та голова комітету з практики аудиту.

Деталі участі

Тривалість: 3 години

Лектор: Сергій Поліщук

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 540 грн.

Питання пов’язані з ТЦУ були, залишаються та будуть суттєвими з огляду виконання завдань з надання впевненості. І це цілком зрозуміло, так як санкції за недотримання зазначених вимог є значними та потенційно впливають на всі аспекти життєдіяльності компанії.
На нашому вебінарі ми розглянемо виключно практичні питання пов’язані як з розумінням методології трансфертного ціноутворення, так і аспекти підготовки документації.

Сергій Поліщук

Кому буде корисно:

● податковим консультантам;● аудиторам;● бухгалтерам.

Переваги участі: 

● 3 години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття заходу протягом 3 місяців.

Програма заходу:

1. ТЦУ та воєнний стан, аналіз норм ПКУ.2. Трирівнева система ТЦУ контроля: суть та наповнення.3. Дотримання вимог законодавства та запити про 30% коригування.4. Короткий апдейт по 39 статті: головне та по суті.5. Шукаємо ділову мету операції. 6. Підготовка документації: ● Функціональний аналіз; ● Зіставність; ● Джерела; ● Методи; ● Економічний аналіз.7. Висновки.8. Q&A

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.