Вебінар: «Попередження легалізації коштів зароблених злочинним шляхом та фінансування тероризму в країнах ЄС та ОЕСР» (короткостроковий захід)

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Тетяна Паєнтко

д.е.н., професор, аудитор

Програма вебінару:

1. Регуляторні документи ЄС та ОЕСР щодо попередження легалізації коштів зароблених злочинним шляхом та фінансування тероризму в країнах ЄС та ОЕСР.2. Ризик-орієнтований підхід щодо виявлення ризиків легалізації коштів зароблених злочинним шляхом та фінансування тероризму в країнах ЄС та ОЕСР.3. Високоризикові країни.4. Ознаки легалізації коштів зароблених злочинним шляхом та фінансування тероризму в країнах ЄС.5. Ознаки легалізації коштів зароблених злочинним шляхом та фінансування тероризму в країнах ОЕСР.

Деталі участі

Тривалість: 2 години

Лектор: Тетяна Паєнтко

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 415 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● головним бухгалтерам, їх заступникам та бухгалтерам;● власникам бізнесу/фінансовим керівникам/управлінському персоналу підприємства.

Переваги участі: 

● 2 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 місяців.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.