Відеозаняття: «Практика визначення збитків підприємств, понесених внаслідок збройної агресії РФ (матеріальні збитки та упущена вигода)»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration
Illustration

Катерина Проскура д.е.н., сертифікований аудитор ACCA DipIFR, головний науковий співробітник ЛЕД «Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України»

Олександр Зозуляоцінювач, аудитор, керуючий партнер оціночної компанії ТОВ «АДВАЙЗОРІ ТА РЕСЬОРЧ»

Деталі участі

Тривалість: 3 години

Лектор: Катерина Проскура

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 490 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній,● головним бухгалтерам, їх заступникам та бухгалтерам,● власникам бізнесу/фінансовим керівникам/управлінському персоналу підприємства.

Переваги участі: 

● 3 ак.години якісного контенту і тільки про головне; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття.

Програма заходу

● Послідовність дій компанії, спрямованих на отримання нею компенсації (відшкодування) збитків, завданих збройною агресією РФ;● Аналіз норм Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації» від 20.03.2022 № 326;● Правова та економічна природа збитків (матеріальних збитків та упущеної вигоди), аналіз поняття «збитки» та складових збитків, визначених Господарським та Цивільним кодексами України;● Аналіз застосовуваних методик при оцінюванні збитків, необхідний пакет документів та інформація для здійснення оцінки розміру збитків (матеріальних збитків та упущеної вигоди);● Застосування судових економічних експертиз при підтвердженні розміру збитків, понесених компаніями внаслідок впливу збройної агресії РФ;● Аналіз існуючої практики оцінювання розміру збитків, завданих компаніям збройною агресією РФ та розгляд конкретних прикладів.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.