Відеозаняття: «Найрозповсюдженіші помилки при складанні фінансової звітності за МСФЗ»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Тетяна Каменська

Голова Аудиторської палати України, ACCA DipIFR(Rus), доктор економічних наук, автор більш 150 публікацій, монографії: «Внутрішній аудит. Сучасний підхід»

Програма освітнього заходу:

1. Проблемні питання: вибору облікової політики, першого застосування МСФЗ, подання фінансової звітності та формування приміток.2. Основні помилки при відображенні у звітності необоротних активів (основних засобів, нематеріальних активів, інвестиційної нерухомості).3. Особливості відображення деяких аспектів операцій з оренди відповідно до МСФЗ 16 “Оренда”.4. Забезпечення у відповідності до МСБО 37 “Забезпечення, умовні зобов'язання та активи”, порядок формування, первісна оцінка та перегляд оцінки на звітну дату.5. Фінансові інструменти. Визначення, класифікація та оцінка згідно МСФЗ 9. Знецінення, очікувані кредитні збитки.

Деталі участі

Тривалість: 8 годин

Лектор: Тетяна Каменська

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 845 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній,● головним бухгалтерам, їх заступникам та бухгалтерам.

Переваги участі: 

● 8 ак.години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.