Відеозаняття: «Контрольовані іноземні компанії: їх ідентифікація та особливості оподаткування їх діяльності згідно українського законодавства»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Катерина Проскура

д.е.н., сертифікований аудитор ACCA DipIFR, головний науковий співробітник ЛЕД «Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України»

Дуже спадобався лектор Проскура Катерина Петрівна. Заняття проходили з цікавістю та зрозумілістю викладеного матеріалу. Особливо приємно слухати практикуючого лектора.

Докладно, зрозуміло та впевнено надані всі матеріали та практичні приклади. живі факти, свіжі події, все докладно. Дякую!
Гарний викладач, цікаво слухати . Дуже сподобались життєві приклади.

Деталі участі

Тривалість: 2 години

Лектор: Катерина Проскура

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 395 грн.

Ми рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор/бухгалтер;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Теми, які ви вивчите:

● визначення «контрольованої іноземної компанії».; ● як оподатковувати прибуток іноземної компанії в Україні?● умови звільнення від оподаткування прибутку контрольованої іноземної компанії;● як здійсюватиметься звітування про контрольовані іноземні компанії та декларування набуття або припинення участі у контрольованих іноземних компаніях;● адміністрування та податковий контроль за контрольованими іноземними компаніями;● особливості проведення аудиту та надання висновку аудиторської компанії, що підтверджує фінансову звітність контрольованої іноземної компанії.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.