Відеозаняття: «Організація внутрішньої перевірки якості завдання з аудиту та проведення щорічної оцінки системи управління якістю»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внесеними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зараховуються в безперервне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

ОЛЕНА НІКОЛАЄВА

директор департаменту контролю якості ТОВ "Крестон Україна", аудитор, IFA (МСФЗ), Член Ради АПУ

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Тема 1. Організація внутрішньої перевірки якості завдання з аудитуТема 2. Оцінка системи управління якістю

Деталі участі

Тривалість: 3 години

Лектор: Олена Ніколаєва

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 540 грн.

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20%
2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Кому буде корисний цей вебінар:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній.

Переваги участі у заході: 

● 3 години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів.

Програма заходу:

Тема 1. Організація внутрішньої перевірки якості завдання з аудиту
Загальна відповідальність за управління якістю та забезпечення якості під час виконання завдання. Категорії завдань, що вимагають перевірки якості завдання. Обов’язки та відповідальність спеціаліста з перевірки якості завдання. Призначення та прийнятність спеціаліста з перевірки якості завдання для виконання такої ролі. Механізм розмежування обов’язків фірми та спеціаліста, який перевіряє якість завдання. Заміна спеціаліста з перевірки якості завдання. Вимоги та обсяг документів для здійснення перевірки якості завдання з аудиту. Повідомлення про закінчення перевірки.

Тема 2. Оцінка системи управління якістю
Організація оцінки системи управління якістю. Висновки за результатами оцінки та розробка та впровадження відповідей/заходів реагування для подолання ризиків якості. Оцінка особи що несе кінцеву відповідальність за систему управління якістю та особи, що несе операційну відповідальність. Оформлення процесу оцінки системи управління якістю та виправлення невідповідностей. Розробка та впровадження відповідей/заходів реагування для подолання ризиків якості.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10

Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять мінімум 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:
Освітні заходи – обмеження відсутніКороткострокові заходи – не більше 20 годин/рікІнші заходи – не більше 20 годин/рік

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.