Відеозаняття: «Практичне застосування норм МСФЗ 16 «Оренда»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внесеними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зараховуються в безперервне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

ТЕТЯНА ЗАЦЕРКОВНА

Директор з аудиту ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ», заслужений економіст України, сертифікований аудитор (з 1996 року), АССА DipIFR (з 2004 року), практикуючий експерт в сфері бухгалтерського обліку та аудиту з досвідом більше 27 років, лектор багатьох навчальних центрів.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

● Особливості використання звільнень від застосування норм МСФЗ 16.● Модифікація договору оренди. Приклади розрахунків при модифікації договору оренди.● Розрахунки та відображення в фінансовій звітності операцій продажу зі зворотною орендою (продаж вище/нижче справедливої вартості).● Відображення орендних операцій в фінансовій звітності (аналіз типових помилок).

Деталі участі

Тривалість: 3 години

Лектор: Тетяна Зацерковна

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 520 грн.

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20%
2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Кому буде корисний цей вебінар:

● аудиторам;● бухгалтерам.

Переваги участі у заході: 

● 3 години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів.

Програма заходу:

● Особливості використання звільнень від застосування норм МСФЗ 16.
● Модифікація договору оренди. Приклади розрахунків при модифікації договору оренди.
● Розрахунки та відображення в фінансовій звітності операцій продажу зі зворотною орендою (продаж вище/нижче справедливої вартості).
● Відображення орендних операцій в фінансовій звітності (аналіз типових помилок).

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

СЕРТИФІКАТ УЧАСНИКА

«СТАТУС-ЦЕНТР» визнано навчальним центром, який має право проводити освітні заходи з безперервного професійного навчання аудиторів відповідно до Рішення Комісії з атестації від 09 грудня 2020 року № 3.1/4/10

Відповідно до Порядку №400 мінімальний обсяг безперервного професійного навчання становлять мінімум 120 годин протягом трьох років поспіль за накопичувальною системою, але не менше 20 годин на рік. При цьому має бути забезпечено диференціацію видів безперервного навчання аудиторів. а саме:
Освітні заходи – обмеження відсутніКороткострокові заходи – не більше 20 годин/рікІнші заходи – не більше 20 годин/рік

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.