Відеозаняття: «Особливості визначення справедливої вартості фінансових активів і не тільки – погляд аудитора»

Illustration

Тетяна Зацерковна

Директор з аудиту аудиторської фірми ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ»,заслужений економіст України, сертифікований аудитор, DipIFR(AССА), заступник Голови Громадської ради при Державній фіскальній службі у м. Києві, Член Ради АПУ

Мені дуже сподобалися викладачі. Особливо хочу відзначити Зацерковну Тетяну Миколаївну - неймовірна насолода була бути присутньою на її лекціях (практика з нею настільки чітко залишилася в голові. Приклади з життя дуже допомагають запам'ятати матеріал, наче був не на уроці, а на бесіді)

Постійно долучають до вебінарів Зацерковної Тетяни Миколаївни. Заняття з нею завжди цікаві та продуктивні, наповнені великим обсягом практичного змісту.

Деталі участі

Тривалість: 4 години

Лектор: Тетяна Зацерковна

Форма проведення: відеозапис

Вартість: 495 грн.

Актуальність даного відеозаняття:

При підготовці МСФЗ-звітності багато компаній стикаються з проблемою правильності визначення справедливої вартості фінансових активів (акцій, корпоративних прав) за умовах відсутності відкритих ринкових даних. Але зміна справедливої вартості фінансових активів може суттєво вплинути на результати діяльності суб’єкта господарювання.
Як показала практика бухгалтеру складно визначити в яких випадках потрібно використовувати ті чи інші методи оцінки. Як правильно визначити справедливу вартість у разі, коли було використано більше одного методу, а результати оцінки різними методами суттєво відрізняються.

Як бачимо, питань навколо справедливої вартості статей в МСФЗ-звітності достатньо, що обумовлює своєчасність і актуальність даного заходу.

Кому буде корисне це відеозаняття:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній, які задіяні в процесі аудиту перевірки МСФЗ-звітності,● головним бухгалтерам, їх заступникам та бухгалтерам, які взаємодіють з аудиторами в ході перевірок фінансової звітності за таксономією.

Переваги участі відеозаняття: 

● 4 ак.години якісного контенту і тільки про головне; ● поради та рекомендації від практикуючого аудитора, який протягом багатьох років приймав участь в аудиті фінансових установ, учасників фондового ринку;● роздатковий матеріал в електронному вигляді.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.