Освітній захід: «Формування сприятливого емоційно-психологічного клімату в аудиторській компанії, як складова політик досягнення мети якості»

Illustration

Анжеліка Скидан

магістр психології, практикуючий психолог за методами Транзактний аналіз, Арт терапії та консультант з КПТ, аудитор

Програма освітнього заходу:

Тема 1. Психологічний клімат компанії та основні чинники, які впливають на його формування Тема 2. СтресТема 3. Соціальна тривожністьТема 4. Емоційне вигорянняТема 5. Емоційний інтелект на роботі

Деталі участі

Тривалість: 6 годин

Організатор: ТОВ "СТАТУС-ХАРКІВ"

Лектор: Анжеліка Скидан

Форма проведення: 3-4 квітня об 11 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 1150 грн.

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20%
2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент.

Переваги участі: 

● 6 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 тижнів.

Програма заходу

 • Тема 1. Психологічний клімат компанії та основні чинники, які впливають на його формування

  Психологічний клімат – це стійкий емоційний настрій людей в колективі при спілкування і їх взаємодії, який впливає на їх спільну діяльність. Соціально-психологічний аспект психологічного клімату полягає в інтелекті, емоціях, волі, який проявляється в єдності, згоді, задоволенні, дружбі, згуртованості колективу. Суб'єктивні ознаки сприятливого психологічного клімату колективу: відсутність тиску з боку керівництва на підлеглих і визнання за ними права приймати рішення, значущі для справ колективу; достатня інформованість членів колективу про завдання та стан справ у колективі; усвідомлення і взяття відповідальності на себе за стан справ у групі кожним із її членів тощо. Об'єктивні ознаки сприятливого психологічного клімату колективу: високі показники результатів діяльності; низька плинність кадрів; високий рівень трудової дисципліни; відсутність напруженості й конфліктності в колективі тощо. Загальні чинники формування психологічного клімату: характер виробничих відносин в аудиторській фірмі, складовою частиною якого є робоча група; організація й умови трудової діяльності; стиль керівництва; соціально-психологічні, вікова особливість групи; чисельність групи тощо.

 • Тема 2. Стрес

  Що таке стрес, його види, ступені вираження. Суб’єктивні причини виникнення стресу. Об’єктивні причини виникнення стресу. Індивідуальні відмінності в реагуванні на стрес. Оцінка рівня стресу. Форми прояву стресу. Керування стресом. Вправи для самозаспокоєння та гальмування розуму та тіла.

 • Тема 3. Соціальна тривожність

  Ситуації, які можуть спричинити тривожність, що спричиняє тривожність. Фокусування на собі. Увага до потенціальних ознак негативної оцінки в своєму оточенні. Усвідомлення власних цілей при взаємодії з оточуючими. Набір навичок, які допомагають навчитися балансувати між задоволенням своїх потреб, підтримкою міцних стосунків і зберігання поваги для себе, щоб не жертвувати цим. Практика прогресивної м’язової релаксації.

 • Тема 4. Емоційне вигоряння

  Поняття емоційного вигоряння. Хронічний стресор -хронічний стрес. Фази розвитку емоційного виснаження. Симптоми емоційного вигоряння. Засоби профілактики емоційного вигоряння. Психологічні техніки та вправи для знаття емоційного напруження і виходу стресового стану.

 • Тема 5. Емоційний інтелект на роботі

  Що таке емоційний інтелект. Самосвідомість і як її набути. Саморегулювання і як його здійснити. Мотивація та як її підтримувати. Емпатія, співчуття до інших. Вміння вчитися на помилках минулого й визнавати їх, розглядити різні точки погляду. Агресія й усунення лише перешкоджатимуть вільному спілкуванню та створенню комфортних умов на робочому місці, навчання «Я висловлюванню» про власні почуття: «Я відчуваю….», «Я так думаю….». Соціальні навички. Активне слухання та отримання зворотного зв’язку.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.