Відеозаняття: «НОВАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО АКЦІОНЕРНІ ТОВАРИСТВА»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внсееними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зааховуються в безперевне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Оксана Параскева

Радник з питань корпоративного врядування, співавторка Національного кодексу корпоративного врядування, законодавчих актів з питань корпоративного врядування, співавтор нової редакції Закону України "Про акціонерні товариства"

У ході вебінару учасники отримають розуміння основних новацій Закону України «Про акціонерні товариства» та основ корпоративного управління, як для акціонерних товариств, так і товариств з обмеженою відповідальністю. Особлива увага буде приділена питанням побудови внутрішнього та зовнішнього аудиту, враховуючи взаємодію з Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», а також питанням розкриття інформації.
Ми пропонуємо учасникам заздалегідь задати питання лектору на електронну пошту moc.liamg%40znv.sutats.eciffo, відповіді на які ви отримаєте під час вебінару.

Деталі участі

Тривалість: 4 години

Лектор: Оксана Параскева

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 590 грн.

Кому буде корисно:

● менеджерам акціонерних товариств та товариств з обмеженою відповідальністю, їх власникам;● фінансовим директорам;● аудиторам;● бухгалтерам. 

Переваги участі: 

● 4 години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття.

Програма заходу:

1. Огляд основних новацій Закону України «Про акціонерні товариства».
2. Огляд основних новацій для ТОВ.
3. Нова модель корпоративного врядування. Система управління акціонерним товариством.
4. Новації щодо органів управління акціонерного товариства.
5. Зміни підходів до відповідальності посадових осіб.
6. Зміни щодо організації роботи органів управління акціонерного товариства.
7. Питання підходу для побудови внутрішнього контролю. Внутрішній та зовнішній аудит. Взаємодія з Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність».
8. Новації щодо розкриття інформації в АТ.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.