Освітній захід: «Аудиторські докази: огляд вимог МСА та практики їх застосування»

Illustration

Програма заходу:

Тема 1. Прийняття та планування завдання з аудитуТема 2. Аудиторські докази та процедури їх отриманняТема 3. Застосування аудиторської вибірки під час аудиту фінансової звітностіТема 4. Особливості отримання доказів в окремих сегментах аудиту

Деталі участі

Тривалість: 40 годин

Організатор: ТОВ "СТАТУС-ХАРКІВ"

Лектори: Валентина Рядська

Форма проведення: 06, 07, 09, 13, 14, 16, 20, 21, 23, 28 серпня, 10, 16 вересня об 11 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 3000 грн. 

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● бухгалтерам.

Переваги участі: 

● 40 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 1 місяця.

Програма заходу

  • Тема 1. Прийняття та планування завдання з аудиту

    Тема 1. Отримання, прийняття та продовження аудиторських завдань. Узгодження умов виконання завдань з аудиту.
    Тема 2. Стратегія аудиту. План аудиту. Програма аудиту.
    Тема 3. Функції аудитора як суб'єкта первинного фінансового моніторингу.

  • Тема 2. Аудиторські докази та процедури їх отримання

    Тема 1. Твердження у фінансових звітах, щодо яких отримуються аудиторські докази.
    Тема 2. Поняття про аудиторські докази та вимоги до них.
    Тема 3. Процедури отримання аудиторських доказів.
    Тема 4. Методи вибору елементів для проведення тестування з метою отримання аудиторських доказів.
    Тема 5. Аудиторська вибірка.
    Тема 6. Процедури отримання вудиторських доказів в окремих сегментах фінансових звітів
    Тема 7. Використання автоматизованих засобів та прийомів отримання аудиторських доказів

  • Тема 3. Застосування аудиторської вибірки під час аудиту фінансової звітності

    Тема 1. Аудиторська вибірка – як метод вибору елементів для отримання аудиторських доказів.Методи вибору елементів для тестування, які можуть бути застосовані аудитором відповідно до МСА 500 «Аудиторські докази». Обґрунтування доцільності проведення не суцільного тестування із застосуванням аудиторської вибірки. Організація процесу застосування аудиторської вибірки.
    Тема 2. Ключові поняття аудиторської вибірки.Статистична та нестатистична вибірка. Особливості застосування вибіркових спостережень в аудиті. Види ризиків при застосуванні аудиторської вибірки. Поняття допустимого викривлення та допустимої норма відхилень. Зв'язок допустимого викривлення та допустимої норма відхилень із суттєвістю помилки.
    Тема 3. Планування аудиторської вибірки.Поняття генеральної сукупність. Вимоги, які необхідно враховувати при визначенні генеральної сукупності. Стратифікація генеральної сукупності: мета та вимоги до проведення. Критерії для елементів найбільшої вартості та ключових елементів.
    Тема 4. Планування аудиторської вибірки для виконання тестів деталей.Методи визначення кількість елементів вибіркової сукупності при проведенні тестів деталей. Врахування результатів оцінки ризиків суттєвих викривлень на рівні тверджень при визначенні обсягу вибіркової сукупності для виконання тестів деталей.
    Тема 5. Планування аудиторської вибірки для виконання тестів контролю.Обґрунтування доцільності застосування вибіркового дослідження при виконанні тестів контролю: можливість, необхідність та доцільність. Визначення розміру вибіркової сукупності при застосуванні нестатистичної вибірки. Визначення розміру вибіркової сукупності при застосуванні статистичної вибірки.
    Тема 6. Способи відбору вибіркової сукупностіСпособи відбору для статистичної та нестатистичної вибірки. Методика застосування випадкового відбору. Методика застосування системного відбору: метод кількісної вибірки по інтервалах та метод вартісної вибірки по інтервалах;
    Тема 7. Отримання доказів щодо елементів вибіркової сукупності. Аналіз результатів перевірки вибіркової сукупності та їх екстраполяція на генеральну сукупність.Аналіз характеру і причини виявлених викривлень. Проектування викривлень вибіркового тестування на генеральну сукупність. Методика розрахунку прогнозна оцінка викривлень. Оцінка ризику неправильного висновку.

  • Тема 4. Особливості отримання доказів в окремих сегментах аудиту

    Тема 1. Отримання доказів при виконанні першого завдання з аудиту щодо залишків на початок періоду.
    Тема 2.
    Використання роботи експерта.
    Тема 3.
    Використання пояснень та письмових запевнень управлінського персоналу.
    Тема 4.
    Процедури врахування законів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність підприємства в процесі аудиту фінансових звітів.
    Тема 5.
    Процес перевірки облікових оцінок та оцінок за справедливою вартістю та розкриття інформації.
    Тема 6.
    Оцінка впливу на звітність операцій із пов’язаними сторонами.
    Тема 7.
    Аналіз впливу подальших подій на оцінку достовірності показників звітності.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.