Відеозаняття: «Застосування аудиторської вибірки під час аудиту фінансової звітності»

З 19 жовтня 2023 року відповідно до нового Положення про безперервне професійне навчання аудиторів №400 (зі змінами внесеними згідно з Наказом Міністерства Фінансів №447 від 21.08.2023) записи занять не зараховуються в безперервне професійне навчання аудиторів, але ми рекомендуємо використовувати для проведення внутрішньофірмової підготовки кадрів та їх підвищення кваліфікації, а також як методичний матеріал.

Illustration

Валентина Рядська

член Ради ВПГО «САУ», д.е.н., директор ТОВ "АФ "СІВЕРСЬКА АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ", ACCA DipIFR

Illustration

Тетяна Іщенко

Кандидат CFA III рівня, FССА, Сертифікований аудиторПартнер з аудиту/консультант з управління/керівник проектів

Програма освітнього заходу:

Тема 1. Аудиторська вибірка – як метод вибору елементів для отримання аудиторських доказівТема 2. Ключові поняття аудиторської вибіркиТема 3. Планування аудиторської вибіркиТема 4. Планування аудиторської вибірки для виконання тестів деталейТема 5. Планування аудиторської вибірки для виконання тестів контролюТема 6. Способи відбору вибіркової сукупностіТема 7. Отримання доказів щодо елементів вибіркової сукупності. Аналіз результатів перевірки вибіркової сукупності та їх екстраполяція на генеральну сукупність

Деталі участі

Тривалість: 10 годин

Лектор: Валентина Рядська, Тетяна Іщенко

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 1380 грн.

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент.

Переваги участі: 

● 10 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді.

Програма заходу

 • Тема 1. Аудиторська вибірка – як метод вибору елементів для отримання аудиторських доказів

  Методи вибору елементів для тестування, які можуть бути застосовані аудитором відповідно до МСА 500 «Аудиторські докази». Обґрунтування доцільності проведення несуцільного тестування із застосуванням аудиторської вибірки. Організація процесу застосування аудиторської вибірки.

 • Тема 2. Ключові поняття аудиторської вибірки

  Статистична та нестатистична вибірка. Особливості застосування вибіркових спостережень в аудиті. Види ризиків при застосуванні аудиторської вибірки. Поняття допустимого викривлення та допустимої норма відхилень. Зв'язок допустимого викривлення та допустимої норма відхилень із суттєвістю помилки.

 • Тема 3. Планування аудиторської вибірки

  Поняття генеральної сукупність. Вимоги, які необхідно враховувати при визначенні генеральної сукупності. Стратифікація генеральної сукупності: мета та вимоги до проведення. Критерії для елементів найбільшої вартості та ключових елементів.

 • Тема 4. Планування аудиторської вибірки для виконання тестів деталей

  Методи визначення кількість елементів вибіркової сукупності при проведенні тестів деталей. Врахування результатів оцінки ризиків суттєвих викривлень на рівні тверджень при визначенні обсягу вибіркової сукупності для виконання тестів деталей.

 • Тема 5. Планування аудиторської вибірки для виконання тестів контролю

  Обґрунтування доцільності застосування вибіркового дослідження при виконанні тестів контролю: можливість, необхідність та доцільність. Визначення розміру вибіркової сукупності при застосуванні нестатистичної вибірки. Визначення розміру вибіркової сукупності при застосуванні статистичної вибірки.

 • Тема 6. Способи відбору вибіркової сукупності

  Способи відбору для статистичної та нестатистичної вибірки. Методика застосування випадкового відбору. Методика застосування системного відбору: метод кількісної вибірки по інтервалах та метод вартісної вибірки по інтервалах;

 • Тема 7. Отримання доказів щодо елементів вибіркової сукупності. Аналіз результатів перевірки вибіркової сукупності та їх екстраполяція на генеральну сукупність

  Аналіз характеру і причини виявлених викривлень. Проектування викривлень вибіркового тестування на генеральну сукупність. Методика розрахунку прогнозна оцінка викривлень. Оцінка ризику неправильного висновку.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.