Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або
2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%
● аудиторам, керівникам аудиторських компаній.
● 10 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 1 місяця.
Частина 1. Розгляд пропозиції та прийняття попереднього рішення про можливість виконання завдання з аудиту фінансових звітів
Тема 1.1 Прийняття нового завдання з аудиту від нового або існуючого клієнта
Оцінка наявності у аудиторської фірми достатньої компетентності, можливостей, часу та ресурсів для прийняття та виконання нового завдання з аудиту. Документування важливої інформації, розглянутих питань, висновків та підґрунтя для висновків.
Розгляд питання чесності клієнта з аудиту при прийнятті нового завдання. Джерела інформації щодо оцінки чесності клієнта з аудиту. Документування важливої інформації з питань чесності клієнта, консультацій, висновків та підґрунтя для висновків.
Політики та процедури аудиторської фірми щодо дотримання етичних вимог при прийнятті завдання з аудиту від нового клієнта. Документування важливої інформації з питань дотримання етичних вимог при прийнятті завдання з аудиту, консультацій, висновків та підґрунтя для висновків.
Тема 1.2 Продовження співпраці з клієнтом. Відмови від завдання або відмови від завдання та розриву співпраці з клієнтом
Розгляд важливих питань, що виникли під час виконання попереднього завдання, та їх вплив на продовження співпраці з клієнтом. Тривалі стосунки з клієнтом: загроз недотримання етичних принципів та вимог незалежності.
Політики і процедури аудиторської фірми стосовно відмови від завдання або відмови від завдання та розриву співпраці з клієнтом. Розгляд професійних, законодавчих або нормативних вимог щодо відмови від завдання чи відмови від завдання та розриву співпраці з клієнтом.
Тема 1.3 Узгодження умов завдання з аудиту
Концептуальна основа фінансового звітування та вимоги законодавства України щодо складання фінансової звітності. Концептуальні основи загального призначення. Концептуальна основа фінансового звітування, встановлена законодавчим або нормативним актом.
Узгодження відповідальності управлінського персоналу та тих, кого наділено найвищими повноваженнями. Надання письмових запевнень управлінським персоналом.
Відповідальність управлінського персоналу за узгодження умов завдання з аудиту.
Питання призначення чи затвердження аудиторської фірми як незалежного аудитора клієнта з аудиту згідно законодавчих та нормативних вимог.
Частина 2. Отримання розуміння клієнта, оцінка ризиків суттєвих викривлень, оцінка суттєвості, розробка стратегії та плану виконання завдання. Укладання договору.
Тема 2.1 Отримання розуміння характеру клієнта та його середовища, застосовної концептуальної основи фінансової звітності й системи внутрішнього контролю
Застосування аналітичних процедур як процедур оцінки ризиків. Дослідження облікової політики у складі процедур оцінки ризиків. Аналіз незвичайних операцій або подій та сум, співвідношень і тенденцій, а також незвичайних та неочікуваних зав’язків між фінансовою та нефінансовою інформацією чи елементами фінансової звітності.
Документування системи внутрішнього контролю та тестування впровадження процедур контролю. Дослідження нетипових, ручних проведень бухгалтерського обліку та коригувань на кінець періоду. Процедури розгляду питання дотримання підприємством вимог законодавчих і нормативних актів. Процедури ідентифікації пов'язаних сторін підприємства, характеру відносин та здійснених операцій з ними. Процедури оцінки ризиків, пов'язаних з обліковими оцінками.
Результати розгляду питання актуальності та надійності інформації, отриманої під час виконання попереднього аудиту та виконання інших завдань для підприємства, для ідентифікації ризиків суттєвого викривлення та чи відбулися зміни, які можуть вплинути на актуальність та надійність такої інформації.
Процедури виявлення та оцінки чинників ризику шахрайства та наявності іншої інформації, що може свідчити про ризики суттєвого викривлення внаслідок шахрайства.
Тема 2.2 Процедури оцінки суттєвості
Процес визначення суттєвості на рівні фінансової звітності в цілому. Використання контрольних показників. Суттєвість для окремих класів операцій, залишків рахунків або розкриття інформації. Суттєвість для виконання аудиторських процедур. Вочевидь незначні викривлення. Перегляд оцінок суттєвості. Документування суттєвості.
Тема 2.3 Ідентифікація та оцінювання ризиків суттєвого викривлення фінансової звітності підприємства
Попередня ідентифікація та оцінювання ризиків суттєвого викривлення фінансової звітності підприємства (перед тим, як брати до уваги будь-які відповідні заходи контролю). Оцінювання ризиків суттєвого викривлення фінансової звітності підприємства з урахуванням ризику контролю.
Тема 2.4 Планування виконання завдання з аудиту та укладання договору.
Складання загальної стратегії аудиту. Складання загального плану виконання завдання з аудиту та бюджету витрат часу. Лист-угода на проведення аудиту. Договір на виконання завдання з аудиту.Попередня ідентифікація та оцінювання ризиків суттєвого викривлення фінансової звітності підприємства (перед тим, як брати до уваги будь-які відповідні заходи контролю). Оцінювання ризиків суттєвого викривлення фінансової звітності підприємства з урахуванням ризику контролю.
Валентина Рядська
д.е.н., директор ТОВ "АФ "СІВЕРСЬКА АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ», сертифікований аудитор, DipIFR(AССА)
Реєстрація на сайті
Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.
Оплата рахунку та участь у заході
Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.
Отримання сертифікату
Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!