Вебінар: «Як вплине новий закон про акціонерні товариства на діяльність аудиторів» (короткостроковий захід)подарунок: Вебінар: «Контрольовані іноземні компанії: їх ідентифікація та особливості оподаткування їх діяльності згідно українського законодавства» (короткостроковий захід)

«Як вплине новий закон про акціонерні товариства на діяльність аудиторів»

Вид: короткостроковий захід

Тривалість: 2 академ. години

Лектор: Сергій Москвін

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 405 грн.

«Контрольовані іноземні компанії: їх ідентифікація та особливості оподаткування їх діяльності згідно українського законодавства»

Вид: короткостроковий захід

Тривалість: 2 академ. години

Лектор: Катерина Проскура

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: безкоштовно у подарунок

До кінця акційної пропозиції

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

«Як вплине новий закон про акціонерні товариства на діяльність аудиторів»

«Контрольовані іноземні компанії: їх ідентифікація та особливості оподаткування їх діяльності згідно українського законодавства»

Лектор: Сергій Москвін

Президент UCMA, к. е. н.

Ми рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Теми, які ви вивчите:

● ключові зміни у Законі «Про акціонерні товариства»;● узгодження Закону «Про акціонерні товариства» із законодавством про аудиторську діяльність;● взаємодія аудиторського комітету акціонерного товариства та незалежного суб’єкта аудиторської діяльності;● аудит фінансової звітності у Законі «Про акціонерні товариства».

Лектор: Катерина Проскура

д.е.н., головний науковий співробітник ЛЕД «Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України», сертифікований аудитор, ACCA DipIFR

Ми рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор/бухгалтер;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Теми, які ви вивчите:

● визначення «контрольованої іноземної компанії»;● як оподатковувати прибуток іноземної компанії в Україні?● умови звільнення від оподаткування прибутку контрольованої іноземної компанії;● як здійсюватиметься звітування про контрольовані іноземні компанії та декларування набуття або припинення участі у контрольованих іноземних компаніях;● адміністрування та податковий контроль за контрольованими іноземними компаніями;● особливості проведення аудиту та надання висновку аудиторської компанії, що підтверджує фінансову звітність контрольованої іноземної компанії.

Програма заходу

50% теорії та 50% практики

 • Тема 1. Ключові зміни у Законі «Про акціонерні товариства»

  Однорівнева структура управління. Рада директорів акціонерного товариства. Дистанційні та електронні загальні збори. Злиття, приєднання, поділ, виділ, перетворення товариства по-новому.

 • Тема 2. Узгодження Закону «Про акціонерні товариства» із законодавством про аудиторську діяльність

  Призначення суб’єкта аудиторської діяльності. Конфлікт інтересів з працівником або ключовим партнером з аудиту. Зміни у компетенції наглядової ради щодо аудиту. Зміна критерію незалежного директора: зв'язок з аудитом .

 • Тема 3. Взаємодія аудиторського комітету акціонерного товариства та незалежного суб’єкта аудиторської діяльностіходу

  Зміна вимог до аудиторського комітету. Оцінка незалежності суб’єкта аудиторської діяльності аудиторським комітетом. Можливість оцінки аудиторським комітетом правочину із заінтересованістю на відповідність його звичайним ринковим умовам.

 • Тема 4. Аудит фінансової звітності у Законі «Про акціонерні товариства»

  Перевірка фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства за результатами фінансового року та затвердження річного звіту товариства. Річний звіт товариства як річна інформація емітента. Уточнення вимог до суб’єкта аудиторської діяльності та аудиторського звіту.

Програма заходу

50% теорії та 50% практики

 • Блок 1

  1. Визначення «контрольованої іноземної компанії».
  2. Як оподатковувати прибуток іноземної компанії в Україні?
  3. Умови звільнення від оподаткування прибутку контрольованої іноземної компанії.
  4. Як здійсюватиметься звітування про контрольовані іноземні компанії та декларування набуття або припинення участі у контрольованих іноземних компаніях.

 • Блок 2

  1. Адміністрування та податковий контроль за контрольованими іноземними компаніями.
  2. Особливості проведення аудиту та надання висновку аудиторської компанії, що підтверджує фінансову звітність контрольованої іноземної компанії.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на акційну пропозицію

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.