Освітній захід: «Огляд основних вимог та практика застосування МСФЗ 15 «Дохід від договорів з клієнтами» подарунок: Вебінар: «Невідкладна допомога для подання фінансової звітності форматі XBRL» (короткостроковий захід)

«Огляд основних вимог та практика застосування
МСФЗ 15 «Дохід від договорів з клієнтами»

Вид: освітній захід

Тривалість: 20 академ. годин

Лектор: Валентина Рядська

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: 960 грн.

«Невідкладна допомога для подання фінансової звітності
у форматі XBRL»

Вид: короткостроковий захід

Тривалість: 5 академ. годин

Лектор: Тетяна Зацерковна, Віталій Безпалий

Форма проведення: відеозаняття

Вартість: безкоштовно у подарунок

До кінця акційної пропозиції

0Днів
0Годин
0Хвилин
0Секунд

«Огляд основних вимог та практика застосування МСФЗ 15 «Дохід від договорів з клієнтами»

«Невідкладна допомога для подання фінансової звітності у форматі XBRL»

Лектор: Валентина Рядська

Член Ради ВПГО «САУ», д.е.н., професор кафедри фінансового менеджменту та маркетингу ПрАТ «Українсько-Польський ВНЗ «Центрально-Європейський університет»

Ми рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Теми, які ви вивчите:

● порівняльний аналіз зміни концепції визнання доходу. Сфера застосування положень МСФЗ 15;● ідентифікація договору з клієнтом для цілей обліку відповідно до вимог МСФЗ 15;● зобов’язання щодо виконання як об’єкт обліку доходу;● визначення ціни операції;● правила розподілу ціни операцій на ідентифіковані зобов’язання щодо виконання;● умови передачі контролю над активом та моделі задоволення зобов’язань щодо виконання;● представлення та розкриття інформації про доходи у фінансовій звітності.

Лектори: 

Віталій Безпалий - начальник Управління з питань функціонування центру збору фінансової звітності у форматі XBRL.
Тетяна Зацерковна - заслужений економіст України, DipIFR(AССА), сертифікований аудитор (номер в реєстрі 100857), директор з аудиту аудиторської фірми ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ».

Ми рекомендуємо курс, якщо ви:

● аудитор/бухгалтер;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент;● власник бізнесу/фінансовий керівник/управлінський персонал підприємства.

Теми, які ви вивчите:

● як подати інформацію у форматі XBRL?● як виправити помилки при поданні інформації у форматі XBRL та як їх не допускати?● МСФЗ-ЗВІТНІСТЬ ЗА ТАКСОНОМІЄЮ В ФОРМАТІ XBRL – заповнення форм звітності.

Програма заходу

60% теорії та 40% практики

 • Тема 1. Порівняльний аналіз зміни концепції визнання доходу. Сфера застосування положень МСФЗ 15

  Порівняння концепції передачі ризиків та концепції контролю при визнанні доходу від договорів з клієнтами. П’ятиетапна модель визнання доходу від договорів з клієнтами. Поняття контрактного активу та контрактного зобов’язання.

 • Тема 2. Ідентифікація договору з клієнтом для цілей обліку відповідно до вимог МСФЗ 15

  Клієнт за договором. Загальна характеристика договору, поєднання та модифікація договорів. Домовленості, які не визнаються договором.

 • Тема 3. Зобов’язання щодо виконання як об’єкт обліку доходу

  Поняття відокремлених товарів або послуг. Товари та послуги, які не є відокремленими в контексті ідентифікованого договору. Огляд впливу окремих умов договору на результат ідентифікації. Статус принципала та агента. Зобов’язання щодо виконання у договорах консигнації. Зобов’язання щодо виконання по опціонах. Продаж товарів з правом повернення.

 • Тема 4. Визначення ціни операції

  Постійне та змінне відшкодування. Види змінного відшкодування. Значний компонент фінансування. Негрошове відшкодування. Відшкодування, яке сплачене, або підлягає сплаті покупцеві. Внесок продавця, який не підлягає відшкодуванню.

 • Тема 5. Правила розподілу ціни операцій на ідентифіковані зобов’язання щодо виконання

  Визначення відокремленої ціни операції. Методи розподілу ціни операції. Розподіл змінного відшкодування. Розподіл знижки. Зміна ціни операції після укладання договору.

 • Тема 6. Умови передачі контролю над активом та моделі задоволення зобов’язань щодо виконання

  Розподіл ціни операції між зобов’язаннями, які виконуються із плином часу. Контроль, який передається у певний момент часу. Договори із зворотним викупом. Домовленості з виставленими рахунками та відкладеним постачанням. Невитребувані права та передоплати за майбутнє постачання.

 • Тема 7. Представлення та розкриття інформації про доходи у фінансовій звітності

  Мета та загальні вимоги до розкриття інформації щодо доходів від договорів з клієнтами. Подання інформації про контрактні активи, контрактні зобов’язання та доходи за договорами. Особливі вимоги до розкриття інформації.

Програма заходу

30% теорії та 70% практики

 • Блок 1

  1. Як подати інформацію у форматі XBRL?
  2. Як виправити помилки при поданні інформації у форматі XBRL та як їх не допускати?

 • Блок 2

  1. МСБО 7 - РУХ ГРОШОВИХ КОШТІВ;2. ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ВЛАСНИКА;3. МСФЗ-ЗВІТНІСТЬ ЗА ТАКСОНОМІЄЮ В ФОРМАТІ XBRL – заповнення форм звітності

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиш свою заявку на участь у даному заході та очікуй листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.

2

Оплата рахунку

Сплати за участь у заході та очікуй посилання на свою електронну адресу з доступом до відеозанять. Матеріали заходу завантажуються. 

3

Отримання посилання з доступом до відеозанять

Після того, як оплата буде успішно пройдена - ми надішлемо на пошту доступ для перегляду відеозанять. (Примітка. Доступ надається через Google Disk, тому для отримання доступу до заходу необхідно мати пошту Gmail)

4

Отримання сертифікату

Через 2 тижні на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напиши нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на акційну пропозицію

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.