Освітній захід: «Податкові перевірки: практика проведення, типові порушення, стратегії платника податків в процесі оскарження результатів податкової перевірки»

Illustration

КАТЕРИНА ПРОСКУРА

д.е.н., сертифікований аудитор ACCA DipIFR, головний науковий співробітник ЛЕД «Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України»

Деталі участі

Вид заходу: освітній

Тривалість: 8 години

Лектор: Катерина Проскура

Дата проведення: 22-23 квітня об 11 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 1700 грн.

1. Знижка 20% для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України»2. Знижка 20% від 3-х учасників від компанії

Кому буде корисний цей вебінар:

● аудиторам;● бухгалтерам.

Переваги участі у заході: 

● 8 години якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 тижнів.

Програма заходу:

 • Блок 1. Види та регламент проведення ДПС податкових перевірок

  1. Види податкових перевірок, права та повноваження контролюючого органу та платників податків у процеті проведення податкових перевірок.
  2. Камеральні перевірки: сутність, порядок проведення, терміни складання актів за результатами камеральних перевірок.
  3. Документальні планові податкові перевірки: порядок формування плану-графіку перевірок, підстави для призначення, регламент проведення. Тривалість перевірки. Терміни складання довідок/актів перевірки за результатами проведення планової перевірки.
  4. Документальні позапланові податкові перевірки: підстави для призначення, порядок проведення, терміни складання довідки/акту перевірки за результатам позапланової продаткової перевірки. Порядок проведення камеральних та позапланових податкових перевірок при бюджетному відшкодуванні ПДВ.
  5. Фактичні податкові перевірки: підстави для призначення, порядок проведення, терміни складання довідки/акту перевірки за результатам позапланової продаткової перевірки.

 • Блок 2. Порядок оскарження результатів податкових перевірок

  1. Порядок надання заперечень на акт перевірки
  2. Процедури оскарження акту перевірки у адміністративному порядку. Вимоги до складання скарги та терміни адміністративного оскарження акту перевірки. Приклад складання адміністративної скарги.
  3. Оскарження акту перевірки у судовому порядку.

 • Блок 3. Аналіз практики складання контролюючими органами актів перевірки та типових порушень, що встановлюються контролюючими органами

  1. Структура акту перевірки?
  2. Типові формулювання порушень, що встановлюються контролюючим органом за результатами перевірки правильності розрахунку платниками податку на додану вартість.
  3. Типові формулювання порушень, що встановлюються контролюючим органом за результатами перевірки правильності розрахунку платниками податку на прибуток підприємств.
  4. Приклади спростування платниками неогрунтованих позицій контролюючого органу при встановленні податкових правопорушень у актах перевірок.

 • Блок 4. Особливості призначення та проведення податкових перевірок органами ДПС під час воєнного стану

  1. Особливості формування плану-графіку перевірок
  2. Обмеження при проведенні органами ДПС податкових перевірок
  3. Терміни позовної давності притягнення платника до відповідальності за порушення податкового законодавства

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.