Освітній захід: «Особливості отримання доказів в окремих сегментах аудиту»

Illustration

Тетяна Зацерковна

заслужений економіст України, DipIFR(AССА), сертифікований аудитор, директор з аудиту аудиторської фірми ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ», , Член Ради АПУ

Illustration

Ірина Глушаченко

аудитор, контролер з якості, внутрішній аудитор, АССА DipIFR, IPFM, DipPIA, досвід роботи в сфері аудиту та бухгалтерського обліку більше 20 років

Деталі участі

Вид заходу: освітній захід

Організатор: ТОВ "Статус-Харків"

Тривалість: 12 годин

Лектор: Ірина Глушаченко, Тетяна Зацерковна

Дата проведення: 20, 23, 27, 30 травня о 15 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 2100 грн.

1. Знижка 20% для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України»2. Знижка 20% від 3-х учасників від компанії

Кому буде корисний цей захід:

● аудиторам;● асистентам аудиторів.

Переваги участі у заході: 

● 12 годин якісного контенту; ● наявність практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 тижнів.

Програма

Тема 1. Отримання доказів при виконанні першого завдання з аудиту щодо залишків на початок періоду.Тема 2. Використання роботи експерта.Тема 3. Використання пояснень та письмових запевнень управлінського персоналу.Тема 4. Процедури врахування законів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність підприємства в процесі аудиту фінансових звітів.Тема 5. Процес перевірки облікових оцінок та оцінок за справедливою вартістю та розкриття інформації.Тема 6. Оцінка впливу на звітність операцій із пов’язаними сторонами.Тема 7. Аналіз впливу подальших подій на оцінку достовірності показників звітності.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.