Освітній захід: «Окремі питання розкриття інформації у примітках до МСФЗ звітності»

Illustration

Рената Коршикова

к.е.н., доцент, DipIFR (Rus), CIMA P1, в.о. завідувача кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана"

Програма заходу

МСФЗ 8 «Операційні сегменти»
МСБО 24 «Розкриття інформації про зв’язані сторони»
МСБО 20 «Облік державних грантів і розкриття інформації про державну допомогу»

Деталі участі

Вид заходу: освітній захід

Організатор: ТОВ "ВНЗПО "СТАТУС"

Тривалість: 6 годин

Лектор: Рената Коршикова

Дата проведення: 16, 19 квітня о 15 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 1200 грн.

1. Знижка 20% для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України»
2. Знижка 20% від 3-х учасників від компанії

Кому буде корисний цей захід:

● аудиторам;● асистентам аудиторів.

Переваги участі у заході: 

● 6 годин якісного контенту; ● наявність практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 тижнів.

Про лектора

Illustration

Коршикова Рената Сергіївна

Кандидат економічних наук, доцент, DipIFR (Rus), CIMA P1В.о. завідувача кафедри бухгалтерського обліку та консалтингуГарант освітньої-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти "Облік і аудит" за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана".
Більше 20 років займається питаннями управлінського обліку, фінансової звітності, МСФЗ.
З 2015 р. і до цього часу є викладачем англомовної освітньої програми «Облік і аудит» на другому (магістерському) рівні вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» в КНЕУ.
Дипломи та сертифікати:- сертифікований т'ютор інститута професійних фінансових менеджерів (IPFM) у 2006-2007 та 2018-2020 роках.- диплом з міжнародної фінансової звітності Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), DipIFR (Rus) (2011 р.).- диплом з фінансового менеджменту Міжнародного інституту фінансових бухгалтерів (IFА), реєстраційний номер 203046/10/1 (2012 р.). Є автором та співатором понад 80 наукових праць та навчальних видань, серед них 1 монографія, 1 підручник та 7 навчальних посібників (з грифом МОН), 40 статей у фахових та зарубіжних виданнях, тези доповідей на міжнародних та всеукраїнських конференціях.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.