Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або
2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%
● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● фахівцям та керівникам у галузі внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту державного сектору;● бухгалтерам державного сектору;● економістам та фінансовим фахівцях державного сектору.
● 30 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до всіх відеозаписів занять протягом 1 місяця.
Наші особисті кабінети створені для вашого максимального комфорту та ефективного навчання. У кабінеті ви знайдете:
● Відеоуроки – детально структуровані матеріали, які допоможуть вам освоїти теми у зручному темпі.● Супровідні матеріали – додаткові файли, презентації та корисні ресурси для глибшого розуміння матеріалу.● Тестування – після кожного відео чи модуля на вас чекають завдання для перевірки знань, щоб закріпити отримані навички.
Онлайн-заняття, які проходять у Zoom, також будуть збережені у вашому кабінеті. Ви зможете переглядати записи у будь-який час, що забезпечує додаткову гнучкість у навчанні.
Доступ до освітнього заходу надається терміном на 1 місяць з моменту його закінчення.
Тема 1. Концептуальні основи внутрішнього аудиту
Сутність і мета внутрішнього аудиту. Сучасна концепція внутрішнього аудиту. Роль внутрішнього аудиту в системі управління. Принципи внутрішнього аудиту. Взаємозв’язок і відмінності внутрішнього і зовнішнього аудиту. Предмет, об’єкти і завдання внутрішнього аудиту. Управлінський цикл планування і контролю (PDCA). Принципи та ключові ролі в Моделі 3-х ліній управління, їх взаємозв’язок. Внутрішній аудит як інструмент ефективного управління в державному секторі.
Тема 2. Нормативно-правове регулювання внутрішнього аудиту
Професійні організації внутрішніх аудиторів. Глобальні стандарти внутрішнього аудиту. Кодекс етики внутрішніх аудиторів. Незалежність та об’єктивність внутрішніх аудиторів. Професійна компетентність внутрішніх аудиторів. Нормативно-правове регулювання внутрішнього аудиту в Україні.
Тема 3. Організаційно-правові засади функціонування підрозділу внутрішнього аудиту
Місія і цілі підрозділу внутрішнього аудиту. Загальні вимоги до організації функціонування підрозділу внутрішнього аудиту. Положення про службу внутрішнього аудиту. Права, обов’язки і відповідальність внутрішніх аудиторів. Інформаційне, кадрове і матеріально-технічне забезпечення внутрішнього аудиту. Оцінка ефективності функціонування підрозділу внутрішнього аудиту. Критерії ефективності та результативності внутрішнього аудиту. Якість внутрішнього аудиту.
Тема 4. Планування внутрішнього аудиту
Ризик-орієнтоване планування діяльності з внутрішнього аудиту: підходи до визначення простору внутрішнього аудиту, його формалізація та документування, ідентифікація та оцінка ризиків та ризик-орієнтований відбір об’єктів внутрішнього аудиту, їх документування. Формування та затвердження плану діяльності з внутрішнього аудиту на підставі результатів оцінки ризиків та ризик-орієнтованого відбору.
Планування та виконання аудиторського завдання: Попереднє вивчення об’єкта внутрішнього аудиту та пов’язаних з ним ризиків. Визначення цілей та обсягу аудиторського завдання. Визначення питань, що підлягають дослідженню, критеріїв оцінки та методів дослідження. Складання програми внутрішнього аудиту.
Тема 5. Методика внутрішнього аудиту
Методи та методичні прийоми внутрішнього аудиту. Сутність аудиторської вибірки та її види. Інструменти аналізу причинно-наслідкових зв’язків. Особливості проведення опитувань, анкетування та інтерв’ю. Методика внутрішнього аудиту бізнес-процесів. Види аудиторських доказів у внутрішньому аудиті та вимоги до них. Джерела аудиторських доказів у внутрішньому аудиті. Правила оцінки аудиторських доказів. Характеристика аудиторських процедур та особливості їх застосування у внутрішньому аудиті. Тестування заходів контролю Оцінка ризиків шахрайства.
Тема 6. Документування внутрішнього аудиту
Роль документування у процесі внутрішнього аудиту. Види документації у внутрішньому аудиті залежно від етапу аудиту. Вимоги до аудиторської документації. Зберігання аудиторської документації. Форма і зміст робочих документів внутрішнього аудитора. Аудиторський файл у внутрішньому аудиті. Звітність внутрішнього аудитора. Основні складові звіту про результати діяльності з внутрішнього аудиту, який надається керівнику установи. Зовнішнє звітування про результати діяльності з внутрішнього аудиту Правила написання звіту внутрішнього аудитора.
Тема 7. Організація комунікативних зв’язків у сфері внутрішнього аудиту (у записі)
Взаємодія підрозділу внутрішнього аудиту з внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами. Надання інформації про результати внутрішнього аудиту. Комунікативні зв’язки внутрішніх аудиторів з іншими підрозділами. Ефективність комунікативних зв’язків служби внутрішнього аудиту. Взаємодія внутрішніх і зовнішніх аудиторів.
Тема 8. Внутрішній фінансовий аудит і аудит відповідності
Сутність та роль фінансового аудиту установ. Основи та методи фінансового аудиту та аудиту відповідності. Концепція суттєвості у внутрішньому аудиті. Етапи аудиторського циклу та його особливості для фінансового аудиту. Особливості процесу організації і проведення внутрішнього фінансового аудиту: планування та виконання аудиторського завдання. Презентація результатів внутрішнього фінансового аудиту.
Тема 9. Внутрішній аудит ефективності (у записі)
Філософія аудиту ефективності, його сутність та роль у внутрішньому аудиті. Вибір об’єктів внутрішнього аудиту ефективності. Особливості процесу організації і проведення внутрішнього аудиту ефективності: планування та виконання аудиторського завдання щодо оцінки ефективності. Презентація результатів внутрішнього аудиту ефективності.
Тема 10. Внутрішній аудит інформаційних систем (у записі)
Інформаційні технології в системі управління установою. Роль аудиту інформаційних систем у діяльності установи. Завдання і об’єкти внутрішнього аудиту інформаційних систем. Критерії аудиту інформаційних систем. Основні етапи внутрішнього аудиту інформаційних систем. Планування внутрішнього аудиту інформаційних систем. Проведення внутрішнього аудиту інформаційних систем та аналіз його результатів.
Юлія Слободяник
д.е.н., професор, заступник завідувача кафедри аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, сертифікований аудитор
Реєстрація на сайті
Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату.
Оплата рахунку та участь у заході
Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.
Отримання сертифікату
Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!