Освітній захід: «Документування процесу аудиту та аудиторський звіт»

Illustration

Валентина Рядська

д.е.н., сертифікований аудитор, директор ТОВ "АФ "СІВЕРСЬКА АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ", ACCA DipIFR, Член Ради ВПГО «САУ»

Програма освітнього заходу:

Тема 1. Види робочої документації та вимоги до її складання. Тема 2. Оцінка результатів виконаного завдання та викривлень, ідентифікованих під час аудиту. Тема 3. Повідомлення інформації з питань аудиту.Тема 4. Форми аудиторської думки щодо фінансової звітності.Тема 5. Аудиторський звіт щодо фінансової звітності. Тема 6. Структура аудиторського звіту. Тема 7. Врахування впливу порівняльних даних у фінансових звітах на форму аудиторської думки.Тема 8. Припущення про безперервність діяльності.Тема 9. Вплив іншої інформації в документах, що містять перевірені фінансові звіти, на форму аудиторської думки.Тема 10. Пояснювальні параграфи та параграфи з інших питань.

Деталі участі

Тривалість: 12 годин

Організатор: ТОВ "ВНЗПО "СТАТУС"

Лектор: Валентина Рядська

Форма проведення: 03,06,11,14 червня о 15 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 2100 грн. 

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20% або2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент.

Переваги участі: 

● 12 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 тижнів.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.