Освітній захід: «Вимоги МСФЗ до відображення окремих активів та зобов’язань»

Illustration

Рената Коршикова

к.е.н., доцент, DipIFR (Rus), CIMA P1, в.о. завідувача кафедри бухгалтерського обліку та консалтингу ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана"

Illustration

Наталія Остап’юк

Професор, д.е.н., професор ВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», сертифікований аудитор

Деталі участі

Вид заходу: освітній захід

Організатор: ТОВ "Статус-Харків"

Тривалість: 18 годин

Лектор: Рената Коршикова, Наталія Остап’юк

Дата проведення: 21,24,28,31 травня, 04,07 червня о 15 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 2800 грн.

1. Знижка 20% для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України»
2. Знижка 20% від 3-х учасників від компанії

Кому буде корисний цей захід:

● аудиторам;● асистентам аудиторів.

Переваги участі у заході: 

● 18 годин якісного контенту; ● наявність практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 тижнів.

Про лекторів

Illustration

Рената Коршикова

Кандидат економічних наук, доцент, DipIFR (Rus), CIMA P1В.о. завідувача кафедри бухгалтерського обліку та консалтингуГарант освітньої-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти "Облік і аудит" за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана".
Більше 20 років займається питаннями управлінського обліку, фінансової звітності, МСФЗ.
Дипломи та сертифікати:- сертифікований т'ютор інститута професійних фінансових менеджерів (IPFM) у 2006-2007 та 2018-2020 роках.- диплом з міжнародної фінансової звітності Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів (АССА), DipIFR (Rus) (2011 р.).- диплом з фінансового менеджменту Міжнародного інституту фінансових бухгалтерів (IFА), реєстраційний номер 203046/10/1 (2012 р.).

Illustration

Наталія Остап’юк

Професор, д.е.н., професор ВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», сертифікований аудитор
Сертифікований спеціаліст з міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR (рос.)), сертифікований спеціаліст з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку в державному секторі (CertIPSAS ACCA).
Пані Остап’юк має понад 20 років досвіду практики та наукового дослідження методичних та навчальних проблем бухгалтерського обліку.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.