Освітній захід: «Аудиторський звіт: огляд практики застосування МСА та вимог регуляторів»

Illustration

Валентина Рядська

член Ради ВПГО «САУ», д.е.н., директор ТОВ "АФ "СІВЕРСЬКА АУДИТОРСЬКА КОМПАНІЯ", ACCA DipIFR

Програма освітнього заходу:

Тема 1. Аудиторський звіт та вимоги до його складанняТема 2. Алгоритм формування структури та змісту складових аудиторського звіту

Деталі участі

Вид заходу: освітній захід

Тривалість: 6 годин

Організатор: ТОВ "ВНЗПО "СТАТУС"

Лектор: Валентина Рядська

Дата проведення: 12-13 грудня об 11 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 1270 грн.

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20%
2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент.

Переваги участі: 

● 10 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді.

Програма заходу

 • Тема 1. Аудиторський звіт та вимоги до його складання

  Види завдань з аудиту фінансових звітів загального призначення. Загальні та спеціальні вимоги Міжнародних стандартів аудиту, норм Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та положень нормативних документів регуляторів до структури аудиторського звіту за результатами виконання окремих груп завдань з аудиту фінансових звітів загального призначення. Форма та структура аудиторського звіту.

 • Тема 2. Алгоритм формування структури та змісту складових аудиторського звіту

  Адресат аудиторського звіту. Визначені користувачі фінансових звітів.
  Думка аудитора. Процес формування думки аудитора. Оцінка результатів виконаного завдання та викривлень, ідентифікованих під час аудиту. Повідомлення інформації з питань аудиту. Форми аудиторської думки щодо фінансової звітності. Визначення форми та змісту немодифікованого аудиторського звіту та оцінка доцільності немодифікованої думки у звіті аудитора в певних обставинах. Визначення та оцінка факторів та обставин, які слід враховувати при формуванні аудиторської думки в тій чи іншій ситуації, та обґрунтування аудиторські думки результатами аудиторських процедур. Основа для аудиторської думки.
  Вплив порівняльних даних у фінансових звітах на форму аудиторської думки. Відповідальність аудитора щодо відповідних показників, порівняльної фінансової звітності та «іншої інформації».
  Припущення про безперервність діяльності. Оцінка подій або умов, що можуть свідчити про існування суттєвої невизначеності стосовно здатності суб’єкта господарювання продовжувати свою діяльність на безперервній основі, і визначення факторів, які можуть зменшити вплив таких подій та умов. Оцінка адекватності розкриття інформації у фінансовій звітності, що стосується принципу безперервної діяльності, та пояснення наслідків для аудиторського звіту питання безперервної діяльності.
  Вплив іншої інформації в документах, що містять перевірені фінансові звіти, на форму аудиторської думки. Пояснювальні параграфи та параграфи з інших питань.
  Ключові питання до аудиту: правила включення до аудиторського звіту. Розгляд іншої інформації при складанні аудиторського звіту. Параграфи з інших питань. Інша відповідальність аудитора. Огляд вимог регуляторів до звіту аудитора. Врахування вимог Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» до аудиторського звіту.
  Відповідальність за фінансову звітність. Відповідальність аудитора за аудит фінансової звітності.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та очікуйте 11 грудня посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на відеозаняття

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Скрін відмітки про повноправне членство ВПГО "Спілка аудиторів України" у кабінеті аудитора в ОСНАД

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.