Освітній захід: «Внутрішній контроль та оцінка ризиків суттєвих викривлень»

Illustration

Програма освітнього заходу:

Тема 1. Дослідження середовища функціонування підприємства в процесі аудиту.Тема 2. Поняття та складові внутрішнього контролю, його цілі, методи та функції. Тема 3. Методи документування внутрішнього контролю.Тема 4. Ідентифікація та оцінка ризиків суттєвого викривлення. Тема 5. Повідомлення інформації про недоліки внутрішнього контролю.Тема 6. Поняття та складові системи корпоративного управління.Тема 7. Завдання та повноваження аудиторського комітету. Тема 8. Комунікації аудитора з аудиторським комітетом.Тема 9. Внутрішній аудит.

Деталі участі

Тривалість: 12 годин

Лектор: Тетяна Зацерковна, Юлія Слободяник

Форма проведення: 15,18,22,25 квітня о 15 годині з використанням платформи Zoom

Вартість: 2100 грн.

1. Для повноправних членів ВПГО «Спілка аудиторів України» - знижка 20%2. Від 3 учасників і більше від компанії - знижка 20%

Викладачі

Illustration

Тетяна Зацерковна

Заслужений економіст України, DipIFR(AССА), сертифікований аудитор, директор з аудиту аудиторської фірми ТОВ «ААН «СЕЙЯ-КІРШ-АУДИТ», , Член Ради АПУ

Illustration

Юлія Слободяник

д.е.н., професор, заступник завідувача кафедри аудиту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, сертифікований аудитор

Кому буде корисно:

● аудиторам, керівникам аудиторських компаній;● асистент аудитора/кандидат в аудитори/студент.

Переваги участі: 

● 12 годин якісного контенту; ● велика кількість практичних прикладів;● роздатковий матеріал в електронному вигляді та доступ до відеозаняття вебінару протягом 2 тижнів.

Етапи проходження навчання

1

Реєстрація на сайті

Залиште свою заявку на участь у даному заході та очікуйте листа на вказану електронну адресу з детальним описом подальших дій та рахунком на оплату. 

2

Оплата рахунку та участь у заході

Сплатіть за участь у заході та за день до проведення заходу очікуйте посилання на участь з використанням платформи Zoom.

3

Отримання сертифікату

Протягом тижня з моменту проведення заходу на електронну адресу, вказану при реєстрації, ми направимо сертифікат про проходження даного заходу. Якщо лист так і не дійшов - напишіть нам, ми його обов'язково продублюємо!  

Зареєструватися на захід

Реєстрація на:*

Код заходу:*

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Ознайомитись з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.